Zásnubní prsteny

Na den s velkým „D“ čeká každá žena a každá si ho představuje jinak. Pro zamilované dívky patří ke svatbě originální zásnuby s bohatou kyticí růží, perfektní večeří a samozřejmě neodolatelným prstenem, který doslova vybízí k vyslovení „ano“! Zralé ženy naopak považují přepychový zásnubní prsten jako vyznání lásky a pouto, které je neměnné. Jak ale vybrat ten správný prsten? O který si partnerovi říct? Výběr je skutečně bohatý a důkaz lásky si na svůj prsteníček vybere opravdu každá žena.

První krok do manželství

Mnoho žen je stále ještě zastánkyněmi, že zásnubní prsten musí mít hodnotu alespoň jednoho platu partnera. Upusťte od těchto laciných názorů a prohlédněte si dech beroucí zásnubní prsteny, které sluší každé ženě.

Překrásný okamžik v restauraci u večeře při svíčkách, kdy muž poklekne a otevře krabičku, je neopakovatelným zážitkem pro každou nevěstu.

Právě prsten je hlavní vzpomínkou na zásnuby a žena ho nosí celý život tak, aby jim připomínal ten ojedinělý moment, kdy si vybral muž právě ji.

V dnešní době dostává většinou prsten pouze žena. Prstýnek v podobě klasického kroužku může mít mnoho variant.

Zlatý zásnubní prstýnek

Zlatý zásnubní prstýnek

Stále oblíbenější jsou zásnubní prsteny s drahokamy, které působí neformálně a dají se nosit kdykoliv. Ženy je milují pro jejich praktičnost, neotřelost a především nadčasový vzhled, který nikdy nestárne. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost klasice v podobě žlutého zlata, vsadíte na bílé zlato poseté malými kamínky nebo investujete do růžového zlata. Z drahokamů se používají především turmalíny, safíry, smaragdy, rubíny, morganity, ale i elegantní perly, topazy a tradiční granáty.

A co zkusit prsten s diamantem?

Náročné ženy jistě ocení, pokud investice bude směřovat do prstýnku s diamantem. Zásnubní prsten s diamantem je snem každé ženy. Nevěsty se rády pochlubí dokonalým prstenem s dílensky dokonale zpracovaným kamínkem, který nabízí pohled do nekonečna odlesků.

Stříbrný prstýnek

Stříbrný prstýnek

A nemusíte za něj dávat hned celý plat. Dnes se již zásnubní prstýnky prodávají za přijatelné sumy a nakonec je vlastně jedno, jakým prstýnkem vyjádříte svou lásku ke své milé. Nezapomínejte ale, že ženy se rády chlubí a přepychový šperk je známkou skutečné zamilovanosti a není důvod na něm šetřit.

Obrázky: Eppi

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend