Svatební čelenka do vlasů jako nezbytný svatební doplněk

Pokud si během vaší svatby chcete připadat jako princezna, rozhodně nesmíte zapomenout na pěkné svatební doplňky k svým šatům.

Pěkný řetízek na krk, náušnice nebo náramek jsou tradiční šperky, které vám v průběhu vašeho svatebního dne nesmí chybět. Ovšem přemýšlela už jste třeba o jiném, nevšedním doplňku? Že ne? Co takhle svatební čelenka do vlasů?

Svatební účes s čelenkou

Svatební účes s čelenkou

Staňte se princeznou! Se svatební čelenkou jí může být každá z nás.

Právě svatební čelenka bývá mezi nevěstami velmi často opomíjenou záležitostí, což je ovšem obrovská škoda. U kadeřnice si budoucí manželky nechávají dělat nejrůznější složité účesy, do kterých si pak navíc přidávají květiny, perličky či mašle. Ovšem svatební účesy s čelenkou dokáží vás rozzářit víc, než sebekrásnější květina.

Svatební čelenky a korunky lze pořídit v rozličných provedeních. K dostání jsou čelenky mnoha tvarů a z mnoha materiálů. Korunky také velice často doplňují svatební závoje, které na „princeznovském vzhledu“ ještě přidávají.

Svatební čelenky zkrátka doladí váš svatební model k dokonalosti, a ač se vám to může zdát jako nedůležitá drobnost, opak je pravdou. Pěkná čelenka se totiž svým dílem postará o vaši dokonalost. Svatba bez ní je možná, ale to vůbec neznamená, že s ní nemůže být ještě lepší :).

Svatební čelenka dokáže účes rozzářit víc, než sebekrásnější květina. Svatební čelenky a korunky lze pořídit v rozličných provedeních.

Svatební čelenka do vlasů

Jednoduchá svatební čelenka do vlasů s umělými růžičkami

Výběr svatební čelenky – luxusní, jednoduchou, s květy?

Nutno také zmínit, že při vybírání šperků či bižuterie na svatbu, musíte být opatrní. Veškeré doplňky je totiž nezbytné perfektně sladit. Stejný nebo alespoň podobný styl, materiál či vzor na všech kouscích musí být samozřejmostí. V opačném případě by se pak totiž mohlo stát, že budete působit nesladěně, nevkusně či přeplácaně. A to žádná nevěsta na své svatbě rozhodně nechce. V případě luxusní svatební čelenky tak volte spíše jemnější šperky a naopak.

Investovat do výběru svatebních doplňků nejen čas a peníze se tak zkrátka vyplatí. Vdávat se přece můžete jen jednou za život…

Autor obrázku s květinovou svatební čelenkou: Bellafaye

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend