Svatební korunka do vlasů – vypadejte jako princezna

Každá žena chce během svého svatebního dne vypadat opravdu výjimečně. Kromě nádherných šatů a perfektního líčení má každá nevěsta krásný svatební účes, který může doplnit svatební korunkou.

Tímto jediným doplňkem dotáhne celkový svatební look k naprosté dokonalosti.

Svatební korunka do vlasů

Svatební korunka do vlasů v kombinaci s drdolem

Poraďte se s kadeřnicí!

Chcete vypadat jako nádherná princezna? Láká vás bižuterie do vlasů? Luxusní svatební korunka je tou pravou volbou.

Dohodněte se už při zkouškách se svou kadeřnicí a zvolte ten nejlepší účes. Profesionální kadeřnice vám pomůže vybrat ten nejvhodnější styl tak, aby seděl nejen k vašim šatům a tváři, ale také byl vhodným pro korunku do vlasů.

Vše pokud možno vyzkoušejte už během předsvatebních příprav, výběr účesu tak bude snadnější.

Svatební účes s korunkou

Svatební účes s korunkou

Svatební účesy s korunkou, ve kterých korunka vynikne

Jak jsme již zmínili, výběr účesu záleží jen na vás a vaší kadeřnici. Přinášíme vám však několik tipů, ve kterých štrasové svatební korunky vyniknou.

Velmi elegantním dojmem působí vysoce vyčesaný drdol, který se hodí pro nevěsty s delšími vlasy. Můžete zvolit jednoduchý hladký drdol nebo jej zkombinovat s různým zdobením. Svatební korunka do vlasů pak jen podtrhne celkový vzhled účesu.

Dalším vhodným tipem jsou rozpuštěné vlasy. Tento romantický a éterický účes z vás rázem udělá překrásnou jemnou princeznu, a jestliže do vašich vlasů bude nasazena luxusní svatební korunka, budete přímo neodolatelná.

Menší korunku si mohou dovolit i ženy s krátkými a polodlouhými vlasy.

Svatební korunka pro každou nevěstu

Nemusíte se však bát, že by korunka vynikala jen na ženách s dlouhými vlasy. To není pravda, menší korunku si mohou dovolit i ženy s krátkými a polodlouhými vlasy.

Nechte tedy vašeho kadeřníka kouzlit a jistě budete mile překvapena. V případě, že vám korunka nevyhovuje, je možné ji nahradit jiným doplňkem. Vybrat si můžete například svatební čelenku, různé kvítky do vlasů a podobně.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend