Trička na rozlučku se svobodou – víte jaká vybrat?

Stanete se v brzké době novomanžele, novomanželkou nebo jste byli pozváni na svatbu? Pak byste určitě měli zaměřit pozornost směrem na svatební trička – ta mohou sloužit jak na rozlučku se svobodou, tak i jako svatební dárek, pokud nemáte ještě žádný vymyšlený.

Svatební trička

Zvolíte originální trička s potiskem na rozlučku se svobodou i vy?

Trička s potiskem na rozlučku se svobodou

Zvykem posledních let bývá zakoupení stejných triček s potiskem „Tým nevěsty“, „Tým ženicha“ – nevěsta navíc bývá často ověšena šerpou s nápisem, na hlavě má korunku. I v přeplněném baru tak bude na první pohled patrné, kdo si užívá poslední chvilky „na svobodě“.

Pokud nechcete na rozlučku se svobodou něco příliš okázalého, jako jsou trička s potiskem, můžete se poohlédnout po nákupu svatebních odznáčků.

Prohlédnout svatební trička 

Svatební placky na rozlučku se svobodou

Svatební placky na rozlučku se svobodou

Originální trička na svatbu

Tričko s potiskem na rozlučku pro ženicha
Vtipná svatební trička s potiskem mohou z obyčejné svatby udělat svatbu naprosto originální a nevšední. Přitom stačí tak málo – dobrý nápad a smysl pro humor. Mimo nápisů mohou být na tričkách také vtipné motivy a obrázky.

Trička mohou mít nejen novomanželé, ale i svědci, družičky a svatební hosté.

Asi se shodneme na tom, že se trička příliš nehodí na samotný obřad, jejich využití proto doporučujeme spíše pro večerní zábavu.

Svatební trička jako dárek

Jestliže ještě nemáte úplně jasno jaký dárek novomanželům vybrat a víte, že nezkazí žádnou zábavu, můžete jim levně nechat potisknout originální trička s vámi navrženým motivem.

Po svatbě si mohou nevěsta s ženichem nechat svá trička vložit do rámu, případně si mohou trička jen tak pověsit na věšák a nechat je volně viset na zdi. Kreativitě a fantazii se žádné meze nekladou.

Vybírat můžete dámská i pánská trička s různými barvami, motivy, pokud jste kreativní, můžete si trička sami navrhnout.

Prohlédnout svatební trička 

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend