Jak zhubnout do svatebních šatů?

Mít útlou figuru do svatebních šatů je snem snad každé nevěsty. Většina žen, které plánují vstoupit do svazku manželského, začne držet drastickou dietu, což je velká chyba. Protože se díky tomu vystavují neúměrnému působení stresu.

Hladovějící tělo, svatební přípravy a vše související se svatbou způsobí pouze to, že si taková žena sníží obranyschopnost organismu a do budoucna zpomalí metabolismus.

Zhubněte do svatebních šatů

Nejenže je pak více náchylná na onemocnění, ale i podrážděná, namísto toho, aby si vše vychutnala. Hodně tedy záleží kolik kilogramů potřebujete zhubnout a kolik času vám zbývá do svatebního termínu. Někdy je nutné smířit se s tím, že se povede zhubnout jen něco málo. Ani tak významný den nestojí za to, aby člověk obětoval to nejcennější co má – své zdraví.

Zdravé stravování

Samozřejmě nejideálnější způsob hubnutí (a nejen do svatebních šatů) je zdravé stravování. I to může mít svá úskalí, protože si hodně lidí myslí, že když bude jíst ovoce, dělá pro sebe to nejlepší.

Ovoce je bezesporu výtečné, ale ne ve velkém množství, ne všechno ovoce je vhodné při hubnutí a už vůbec není vhodné jíst ho večer. Dnes existuje spousta návodů, jak hubnout. Všechny se od sebe liší a člověka to může zmást či vystrašit.

Zdravé stravování

Pokud začnete úpravou jídelníčku, jste na správné cestě

Dieta před svatbou?

Pokud si s hubnutím nevíte rady, pak je ideální navštívit výživovou poradnu, kde se dozvíte vše ohledně vhodnosti či nevhodnosti určitých potravin pro vaše tělo.

Výživový poradce provede bioimpedanční analýzu vašeho těla a podle výsledků měření, s ohledem na zdravotní stav a stravovací návyky vám sestaví jídelníček na míru.

Rozhodně se však před svatbou nepouštějte do drastických diet. Ty často příliš nefungují. A pokud ano, tak pouze na chvíli a často s možným dopadem na zdraví.

Zdravé stravování však není jediné, co můžete pro sebe udělat.

Pohyb

Nebojte se, trávit hodiny v posilovně nemusíte. Bohatě vystačí 20 minut intenzívního cvičení (např. HIIT) denně a sami uvidíte, jaké se budou dít zázraky. Dynamické a výbušné cvičení zaměstná svaly a neuvěřitelným způsobem nakopne i ten nejpomalejší metabolismus. Skákejte přes švihadlo, střídejte běh a sprinty, běhejte do schodů, dělejte dřepy s výskokem.

Není zapotřebí utrácet za permanentku do posilovny. Pokud si však chcete úspěch pojistit, pak je nějaký ten trenér na místě.

Chcete rychle zhubnout do svatby? Jednoznačně vám doporučujeme právě dynamické cvičení, u kterého uvidíte změny postavy již po 6 týdnech.

Dynamické cvičení pro hubnutí

Mezi vhodné dynamické cvičení pro hubnutí patří například kliky nebo dřepy

Pitný režim

Hlad je mnohdy převlečená žízeň. Proto přijímáte-li málo tekutin, můžete častěji zažívat pocit hladu. Díky vodě se navíc z těla odplavují toxické látky, které mnohdy hubnutí blokují. Čistá voda dokáže opravdu hodně. Proto se ji snažte pít co možná nejvíce.

Spánek a odpočinek

K úspěšnému hubnutí je potřeba kvalitní spánek. Během něj tělo regeneruje a vyplavuje se růstový hormon, který je nejlepším spalovačem tuků. Dopřejte si tedy 8 hodin spánku denně v kombinaci s pitným režimem, zdravou stravou a pohybem.

A co vy, jaká metoda se vám osvědčila při hubnutí do šatů?

Komentáře (3)

Ester napsal:

Tenhle tip už jsem viděla na více fórech a s celkem pozitivními ohlasy, asi budu muset vyzkoušet 😉

Meera napsal:

Petro díky za tip, mě čeká svatba už za týden, zkusila jsem si obědnat ten h2 out, užívám ho štvrtý den a zatím kilo a půl dole!

Petra napsal:

Já jsem pro zhubnutí pár kil těsně před svatbou dostala tip na H2Out, lze s ním zhubnout 2-4 kila za pár dní, záleží jak je kdo zavodněný. Pít samozřejmě ano, ale jde o vodu, kterou tělo zadržuje např. v podkožním tuku.

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend