Svatební bižuterie se kterou oslníte

K tomu, aby byl váš svatební outfit perfektní, nestačí mít jen pěkné šaty, účes či boty. Ano, je to tak! Totiž pro to, abyste ve svůj svatební den vypadala skutečně neodolatelně, si musíte pořídit také odpovídající svatební bižuterii.

Svatební bižuterie - náušnice

Svatební bižuterie – náušnice

Potrhněte svoji krásu svatební bižuterií

Svatební bižuterie nebo chcete-li svatební šperky, dokáže dokonale podtrhnout a umocnit krásu nevěsty. Opět je však nasnadě zmínit, že je velice důležité vybírat takové šperky, které se hodí k šatům. Máte-li honosné a výrazné šaty, rozhodně vám postačí nenápadný šperk, který vás bude pouze jemně zdobit. Ovšem plánujete-li šaty jednoduché, volte raději složitější, větší šperk, který bude jasně viditelný.

Ať už se tedy jedná o řetízek či náhrdelník na krk, náušnice nebo náramek, vždy vybírejte s rozvahou a třeba si nechte i poradit. Vězte, že není nic horšího než nevěsta, která působí přeplácaně či nevkusně.

Svatební sety bižuterie

Svatební sety bižuterie

Přemýšlet byste rovněž měla o zakoupení kompletních celých setů svatebních bižuterií sestávající se z náhrdelníků, náušnic, přívěsků nebo náramků. Soupravy vypadají díky jednotnému designu vkusně a vy nemusíte přemýšlet nad tím, jak jednotlivé šperky sladit a zda se k sobě vůbec budou hodit.

Nemusíte se bát ani vyzkoušet něco okázalejšího: svatební korunku, čelenku, případně do vlasů umístit jiný druh bižuterie či květinových ozdob.

Imitace perlového náhrdelníku

Imitace perlového náhrdelníku – i tomu se s ohledem na tradice raději vyhněte {autor obrázku: ⊰❀ A Garden Waltz ❀⊱}

Svatební bižuterii lze sehnat jak v kamenných obchodech, tak i na internetových portálech a e-shopech a z opravdu nepřeberného množství bižuterie si vybere opravdu každá, i ta nejnáročnější nevěsta. Svatební bižuterie je navíc oproti šperkům ze zlata či stříbra výrazně levnější, ale zároveň neméně krásná a elegantní. Pokud chcete na této položce svatby ušetřit, zkuste se poohlédnout po bazarech, kde můžete vše koupit opravdu hodně levně a často i nové a nikdy nenošené kousky.

Podle svatební pověry by nevěsta neměla mít na sobě svatební bižuterii z perel, čekalo by jí uplakané manželství.

Velmi populární jsou nesmrtelné perličky či jemné kamínky a krystaly. Pokud jste zastánci neobvyklejších šperků, i vy si přijdete na své. K dostání jsou totiž také šperky z nejrůznějších korálků nebo drátků.

Výběr tedy rozhodně nebudete mít snadný, ovšem výsledek bude pokaždé stát za to. Volte pečlivě a s rozvahou, a uvidíte, že se nejen díky svatební bižuterii budete během vašeho svatebního dne cítit jako opravdová královna.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.