Svatební šaty z bazaru – ušetřete při jejich nákupu

Rozhodli jste se, že si svůj svatební den chcete užít ve vlastních šatech, pokud možno vyrobených na míru? Máme výbornou švadlenu a chcete mít originální šaty, které byste ve svatebním salonu těžko hledali?

Pak máme jedinečnou šanci si svůj velký den užít a mít jistotu, že na svatbě nebude jiná dívka, která by řekla, že šaty už viděla na někom jiném. Ale originalita má svou cenu.

Bazarové šaty

Bazarové šaty

Chcete při nákupu svatebních šatů ušetřit?

Pokud byste ráda na některé položce ráda ušetřila, můžete se zkusit poohlédnout na svatební šaty z bazaru. Na tomto místě nabízejí již provdané nevěsty své šaty, které tak můžete koupit za výrazně levnější ceny, než například z půjčovny svatebních šatů.

Mnoho nevěst si nechává ušít šaty a je jim po svatbě líto, aby jim líto, aby jen tak ležely ladem ve skříni. Přitom je mnoho nevěst, které by takto originální šaty rovněž ocenily, případně mají problém najít šaty vhodné pro jejich postavu (XXL), která se ve svatebních salonech mnoho nevyskytuje. Pak je vhodná varianta ta, že své krásné svatební šaty včetně doplňků, nebo bez nich (pokud si je chce nevěsta ponechat jako památku na svůj velký den D) může prodat na některém z bazarů.

Pokud si prohlédnete internetovou nabídku, pak zjistíte, že prodej svatebních šatů není žádnou novinkou a že existuje řadu internetových portálů, které se právě tímto sortimentem zabývají.

Internetové portály, které se zabývají prodejem svatebních šatů

V České republice doporučujeme zejména dva on-line bazary svatebních šatů. A to Aukro.cz a Bazoš.cz.

Aukro.cz: přejděte postupně do těchto kategorií – Móda, doplňky – Dámské oblečení – Šaty – Svatební šaty – můžete své krásné svatební šaty prodat a udělat tak radost další nevěstě, která si neví rady s výběrem své svatební róby a právě vaše šaty jí padly do oka.

Bazoš.cz: přejděte těmito sekcemi – Oblečení – Svatební šaty.

A co ceny šatů?

Cenové rozpětí bazarových šatů se velmi liší, sehnat můžete malé šaty pro družičky i různé nekonfekční velikosti za ceny od 500 Kč, v nabídce ale najdete také šaty šité na míru za ceny okolo 20.000Kč.

Jak je vidět na cenovém rozpětí, ceny jsou závislé na originalitě šatů, na jejich značce, na jejich provedení, na materiálu, ze kterého byly ušity (oblíbené jsou svatební šaty v bílé a ivory barvě, které jsou ušity ze saténu a organzy se šněrováním vzadu) a v neposlední řadě taky na stavu šatů.

Nevěsty zde prodávají sněhobílé šaty pro antické bohyně, plné elegance a stylu. K sehnání jsou zde i nádherné svatební šaty cizích značek (např. španělská značka La Sposa), které jsou vyrobeny z taftu a je možné je zakoupit za zlomkovou cenu, než za jakou byly původně zakoupeny.

Co všechno zde mohu koupit nebo prodat?

Prodat zde můžeme nejenom svatební šaty a jejich doplňky (jakými je svatební čelenka, kabelka, paraplíčko, střevíčky, ozdobné spony a šperky), ale také skirting (bílá saténová stolní rautová sukně), svatební potahy na židličky, svatební ornamenty do vlasů, modrý svatební podvazek (který si nevěsta může vzít jako součást svatebního obřadu, jak velí tradice svatebního obřadu, kdy má mít nevěsta na sobě něco starého, něco nového, něco modrého, něco půjčeného), ale také svatební skleničky a jiné propriety, které jsou vhodné k organizaci a přípravě svatební hostiny a svatebního obřadu.

Proč si tedy v malém bytě nechávat všechny ty věci, které měly opodstatnění ve svatební den a nepotěšit jimi taky další nastávající nevěsty?

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend