Kalhotový kostým na svatbu místo svatebních šatů?

Patříte k těm, které se rády odlišují a kráčejí s módou? Nebo dbáte na tradice a nikdy se nesnažíte opustit zaběhnuté konvence? Pokud k vám sedí spíš ta první varianta, pak máme pro vás skvělou inspiraci na trochu netradiční svatební oblečení.

Dámský svatební kalhotový kostým

Dámský svatební kalhotový kostým, autor: Rachel Pally

V našich končinách jde sice o poměrně málo viděnou záležitost, ale pokud navštívíte půjčovnu svatebních šatů, jistě narazíte na širokou nabídku elegantních kousků.

Co máme na mysli?

No přece dámský svatební kalhotový kostým.

Projděte půjčovny svatebních šatů

Mnohé půjčovny svatebních šatů mají již v nabídce i svatební kalhotové kostýmky a určitě ne náhodou.

Poptávka po nich neustále roste.

Kalhotové kostýmky však již dávno nejsou určeny jen starším ženám, které se rozhodly vstoupit do svazku manželského. Krásně v nich budete vypadat v jakémkoliv věku. Ať je vám 20 nebo 50 let.

Nadšené publikum

Zajisté je vašim největším přáním vypadat v den vlastní svatby co nejlépe a mít i nadšené publikum, které nebude šetřit chválou. Zkuste alternativu k svatebním šatům a inspirujte se paní módou.

Nikde není uvedeno, že musíte mít na sobě šaty, zvlášť, necítíte-li se v nich zrovna ve své kůži. I v kalhotovém svatebním kostýmku může nad vaší ženskostí klesnout čelist všem svatebčanům.

Kostýmek můžete následně využívat i při společenských příležitostech.

Svatební kalhotový kostým

Svatební kalhotový kostým, autor: DB Studio

Netradiční pojetí

Svatby jsou bezesporu plné romantismu, ale pro ty, jež se nebojí zkusit něco méně tradičního, přinášíme inspiraci pro alternativu ke svatebním šatům.

Z romantiky to přitom neubere ani kapku. Lehoučká bavlna se zdobenými detaily nahrazuje těžké materiály a dlouhé nepraktické vlečky.

Elegantní siluetu vyčaruje tento kostým nejen štíhlé, ale i ženě plnějších tvarů. Ba právě proto, že potřebujete skrýt nějaké to kilo, by mohl být svatební kostýmek pro vás tím pravým ořechovým.

Milujete-li krapet lehkomyslnosti, pak rozhodně s tímto oblečkem nešlápnete vedle.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.