Úvodní stránka / Svatební šaty a doplňky / Kalhotový kostým na svatbu místo svatebních šatů?

Kalhotový kostým na svatbu místo svatebních šatů?

Patříte k těm, které se rády odlišují a kráčejí s módou? Nebo dbáte na tradice a nikdy se nesnažíte opustit zaběhnuté konvence? Pokud k vám sedí spíš ta první varianta, pak máme pro vás skvělou inspiraci na svatební oblečení.

Svatební kalhotový kostým

Dámský svatební kalhotový kostým, autor: Rachel Pally

Musíme uznat, že v našich končinách jde o poměrně nezažitou záležitost. Dost možná, že v nějaké půjčovně svatebních šatů narazíte i na nabídku extravagantních oblečků.

Nicméně dámský svatební kalhotový kostým nepatří zrovna do kategorie extravagantní, nýbrž vysoce elegantní.

Projděte půjčovny svatebních šatů

Mnohé půjčovny svatebních šatů mají již v nabídce i svatební kalhotové kostýmky a určitě ne náhodou.

Poptávka po nich roste. A rozhodně nejsou určeny jen starším ženám, které se rozhodly vstoupit do svazku manželského. Krásně v něm budete vypadat v jakémkoliv věku. Ať je vám 20 nebo 50 let.

Nadšené publikum

Zajisté je vašim největším přáním vypadat v den vlastní svatby co nejlépe a mít i nadšené publikum, které nebude šetřit chválou. Zkuste alternativu k svatebním šatům a inspirujte se paní módou.

Svatební kalhotový kostým

Svatební kalhotový kostým, autor: DB Studio

Nikde není uvedeno, že musíte mít na sobě šaty, zvlášť, necítíte-li se v nich zrovna ve své kůži. I v kalhotovém svatebním kostýmku může nad vaší ženskostí klesnout čelist všem svatebčanům. Kostýmek můžete následně využívat i při společenských příležitostech.

Netradiční pojetí

Svatby jsou bezesporu plné romantismu, ale pro ty, jež se nebojí zkusit něco méně tradičního, přinášíme inspiraci pro alternativu ke svatebním šatům.

Z romantiky to přitom neubere ani kapku. Lehoučká bavlna se zdobenými detaily nahrazuje těžké materiály a dlouhé nepraktické vlečky.

Elegantní siluetu vyčaruje tento kostým nejen štíhlé, ale i ženě plnějších tvarů. Ba právě proto, že potřebujete skrýt nějaké to kilo, by mohl být svatební kostýmek pro vás tím pravým ořechovým.

Milujete-li krapet lehkomyslnosti, pak rozhodně s tímto oblečkem nešlápnete vedle.

Sdílejte článek s přáteli


Kalhotový kostým na svatbu místo svatebních šatů?
Ohodnoťte článek

2018-03-13T08:10:26+00:00

Leave A Comment

Pošlete odkaz na článek přátelům