Darujte netradiční svatební dar! Uděláte tak radost nejen novomanželům, ale i sobě!

Je slušností, ale zároveň i potěšením, darovat novomanželům nějaký pěkný svatební dárek. Ovšem chcete-li aby z něj měli skutečnou radost, věnujte jeho výběru dostatečnou pozornost, čas i peníze. Originální a netradiční svatební dar totiž potěší každého, zvláště pak právě oddaný pár.

Netradiční svatební dar

Netradiční svatební dar

Pokud si nevíte rady, čím novomanžele obdarovat, zkuste využít internet. Na něm totiž najdete opravdu nevídané věci, které lze mnohdy pořídit dokonce za zlomek ceny než je tomu u dárků z kamenných obchodů. Avšak i tam lze najít skutečné skvosty mezi svatebními dary. Stačí se třeba jenom dobře dívat a případně si nechat poradit. Vždy ovšem záleží na vkusu novomanželů a na tom, co mají rádi.

Pokud rádi hrají stolní hry, dejte jim hru! Na trhu je k dostání nepřeberné množství her pro novomanžele, u kterých se pěkně pobaví nejen oni, ale i jejich známí a přátelé. Pokud rádi sportují, obdarujte je nějakým sportovním doplňkem. Rozhodně je to potěší. …a takhle bychom mohli pokračovat donekonečna.

Originální svatební dary

Mezi nejoriginálnější svatební dárky patří například pozemek na Měsíci, ručně vypěstovaný čtyřlístek v květináčku a podobně. Originálních dárků je tedy skutečně hodně, a je tak z čeho vybírat. Jako svatební dar se často dává rovněž nějaká erotická pomůcka.

Pokud dárek tohoto typu dobře vyberete, nikoho tím neurazíte a ještě přispějete k manželskému štěstí. Jak již bylo zmíněno v úvodu, internet je v tomto ohledu nejlepším rádcem. Vždyť hned několik serverů má sekci svatebních dárků. Ovšem pokud zklame i internet a v kamenném obchodě také nic neseženete, zkuste se poradit s vašimi přáteli či rodinou. Společnými silami jistojistě přijdete na netradiční svatební dárek raz dva.

Autor úvodního obrázku – netradiční svatební dar: redvisualg

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend