Danfil Jewellery – e-shop: recenze a zkušenosti

Společnost Danfil s.r.o. je tradičním českým výrobcem snubních prstenů a dalších druhů šperků. Její historie sahá k roku 1992, kdy byla založena ještě pod původním názvem jako Diamant Liberec. Jedná se o rodinnou firmu, která se vedle samotné výroby šperků zaměřuje rovněž na tvorbu vlastních originálních kolekcí. Ty zahrnují do současnosti přibližně 2500 různých modelů.

Sama společnost uvádí, že jejím cílem je „tvořit šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem.“

Logo Danfil Jewellery


úprava velikosti zdarma
doživotní záruka a servis
certifikát pravosti pro šperky s brilianty
rytina zdarma
výroba prstenů na míru

Do obchodu Danfil.cz 

Danfil snubní prsteny

Danfil snubní prsteny – přečtete si naši recenzi, zda nakupovat právě v tomto obchodě

Přehled sortimentu

Sortiment zahrnuje především šperky zhotovené z bílého, žlutého a růžového zlata nebo ze stříbra. V případě osazení kamenem či kamenem se nejčastěji jedná o diamanty a zirkony. Společnost Danfil vyrábí hned několik různých značek, které se od sebe navzájem odlišují svým zaměřením a designem.

 • Značka DANFIL snubní prsteny zahrnuje dvě kolekce prstenů, kde Basic jsou tradiční válcované snubní prsteny, zatímco Casting jsou lité a zároveň více zdobené.
 • DANFIL JEWELLERY A DANFIL Diamonds jsou kolekce jemně zhotovených šperků určených k běžnému nošení, jsou zdobené brilianty nebo zirkony.
 • Na šperky zhotovované náročnou technikou ručního rytí a montáže se zaměřuje FILIP HORÁK JEWELLERY. Kolekce se inspirovala v původní české tradici uměleckých šperků.
 • CUTIE JEWELLERY je kolekce dětských náušnic, které jsou určeny pro holčičky od 3 měsíců do 6 let. Je pro ně typická nízká hmotnost. K dispozici je v současnosti již přes 80 různých modelů.
 • Unikátní je kolekce ZODIAX JEWELLERY, která představuje soubor zlatých přívěsků znázorňující jednotlivé znamení zvěrokruhu. Jejich design byl navržený k příležitosti 600. výročí Pražského orloje.
Danfil Diamonds - zásnubní prsteny

Nabídka zásnubních prstenů z dílny Danfil Diamonds je opravdu široká

Doplňkové služby

Značka Danfil poskytuje na snubní prsteny poměrně rozsáhlý servis, a to pouze za úhradu poštovného. Konkrétně se jedná o zvětšení velikosti prstenu, kontrolu jeho stavu a především povrchové úpravy (leštění a obnovení matování, uvedení do původního vzhledu).

Pří nákupu snubních prstenů si může nakupující nechat vyhotovit zdarma rytinu na vnitřní stranu, nejčastěji se jedná o jméno partnera a datum svatbu. Tato služba se vztahuje na prsteny od šíře 2 mm.

Snubní prsteny jsou dodány v luxusní dárkové krabičce ovázané mašlí ve zlaté barvě.

Služba „Individual“ umožňuje nechat si objednat prsteny přesně podle svých představ, a to nejlépe na základě osobní konzultace.

V případě nákupu šperku s diamantem či diamanty je automaticky dodáván také certifikát pravosti.

NÁŠ TIP: Přečtete si náš článek, jak se měří velikosti prstenů.

Dodací lhůta a záruka

Pokud si necháte vyhotovit prsteny u značky Danfil Liberec, budete na jejich vyrobení čekat přibližně 3 až 4 týdny. Jestliže ale snubní prsteny potřebujete rychleji, nabízí společnost svým zákazníkům také možnost expresní výroby.

Na snubní prsteny vyhotovené ze zlata se vztahuje doživotní záruka, kterou lze uplatnit v případě výrobních vad nebo vad použitého materiálu, případně také na vypadnutí kamene (avšak nikoliv vlivem mechanického poškození).

Subjektivní hodnocení

Webové stránky značky Danfil jsou sladěné do příjemných barevných odstínů a na první pohled zaujmou především kvalitními fotografiemi snubních prstenů. Na úvodní stránce máte možnost vybrat si z kolekce Basic a Casting nebo zvolit „individuální přístup“, tedy možnost zhotovení šperku dle vlastního návrhu.

U nabídky konkrétních prstenů je pozitivní, že hned na začátku můžete zvolit druh materiálu (žluté a bílé zlato nebo stříbro) a různé formy řazení (od nejnovějších kusů nebo podle ceny). Po rozkliknutí na vybraný šperk se pak můžete dočíst detailní informace, zvolit druh kamene pro dámský prsten (zirkon či diamant), velikost a text rytiny.

Je zde i možnost objednat pouze dámský nebo pánský prsten zvlášť. Pro nakupujícího je užitečným údajem jistě také to, zda je zvolený model možné dodatečně zvětšit.

Shrnutí výhod a nevýhod nákupu v tomto e-shopu

Výhody

  úprava velikosti zdarma
    rytina na vnitřní stranu snubních prstenů zdarma
    možnost využití vlastního zlata, výroba prstenů na zakázku
    doživotní servis a záruka
    certifikát pravosti kamenů
    dárková krabička zdarma (v případě nákupu snubních prstenů)

  Nevýhody
  existuje pouze jedna kamenná pobočka, která sídlí v Liberci

  Zaujal vás tento obchod? Podívejte se na jejich celou nabídku.

  Do obchodu Danfil.cz 

  Máte vlastní zkušenost s obchodem Danfil.cz? Podělte se prosím s ostatními o své hodnocení či recenzi v komentářích.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.