Exkluzivní svatební dary

Chystáte se na svatbu a přemýšlíte o daru, který neskončí ve skříni, šuplíku nebo na půdě? Není úplně jednoduché vybrat originální dárek, kterým se zavděčíte ženichovi i nevěstě a pokud nemají sami určení seznam věcí, které by chtěli, situace se ještě více komplikuje.

Většinou tedy svatební dary končí u hotovosti. Pokud ale patříte mezi blízkou rodinu či přátelé, kteří by rádi novomanželům vyrazili dech něčím netradičním, pak pro vás máme pár tipů.

Netradiční svatební dar

Netradiční svatební dar

Dárky, na které se nezapomíná

Což takhle přispět nebo se složit se členy rodiny či partou přátel na netradiční svatební cestu do Thajska? Můžete si být jisti, že na takový dárek novomanželé nikdy nezapomenou a rozhodně ho náležitě ocení. Líbánky plné romantických procházek po pláži, pikniků mezi palmami, dovádění v oceánu a poznávání neobyčejné kultury je snem mnoha novomanželů. Proč jim ho tedy nesplnit? Pokud se vám zdá zakoupení líbánek přemrštěné, můžete samozřejmě sáhnout i po menších a praktických dárcích. Čerství novomanželé jistě ocení i krásné a stylové povlečení. Ložnice, která vypadá stylově, doslova vybízí ulehnout do postele nejen k příjemnému spánku.

Jestliže se chcete vyhnout praktickým dárkům, vsaďte na krásnou památku v podobě obrazů na míru. Svatební dar mohou mít novomanželé neustále na očích. Obrazy na míru nabízejí nepřeberné množství motivů. Vy tak můžete zakoupit skvělou dekoraci v libovolné velikosti. Novomanželé se tak mohou každý den potěšit pohledem na oblíbené místo, fascinující krajinu nebo známé umělecké dílo některých slavných malířů.

Svatební dar nemusí být vždy jen ve formě obálky s penězi. Buďte originální a nápadití. Novomanželé jistě ocení vaši kreativitu a možná je potěší mnohem více než peníze. Zajímavá a nečekaná překvapení udělají radost nejen manželům, ale i vám, protože budete vědět, že neskončí v zapomnění. Udělejte svatbu ještě veselejší úžasným svatebním darem.

Autor úvodního obrázku: wiccked

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend