Kožená svatba

Svatební den je zvykem si mezi manželi připomínat jako významnou událost. Výročí svatby jsou přímo určená k tomu, aby si manželé dali alespoň malý dárek. K nejznámějším a nejvíce oslavovaným výročím patří svatba zlatá, stříbrná a diamantová. Zapomínat bychom však neměli ani na první roky svatby.

Dárek ke kožené svatbě - slunečnice

Jedním z možných dárků ke kožené svatbě může být kytice ze slunečnic

Tříleté výročí vaší svatby se nazývá jako kožená svatba. Toto výročí je oslava poměrně čerstvého manželství, které přechází do té více praktické fáze života.

NÁŠ TIP: Hledáte inspiraci pro dárek? Podívejte se na dárky k výročí pro muže u ženy.

Kožená svatba – dárek

Chcete-li si navzájem udělat radost, můžete pro toho druhého zakoupit či vyrobit přání. Pokud dáváte přednost hmotnějším darům, měli byste se obdarovat koženým páskem, náramkem, peněženkou, nebo třeba novým kufrem, kabátem či jiným výrobkem z kůže. Zajímavým a velmi originálním dárkem je tetování na kůži např. s datem svatby či jménem svého protějšku.

Koženou svatbu lze oslavit příjemnou večeří při svíčkách nebo menší oslavou s přáteli.

V případě, že jste na třetí výročí svatby zapomněli nezoufejte, romantická večeře při svíčkách a drobný dárek v podobě šperku s měsíčním kamenem a kytice ze slunečnic vše napraví.

Měsíční kámen je bezbarvý, drahý kámen. Podle legendy podporuje romantickou povahu, ženství, intuici, splnění snu i lásku a emoce. Slunečnice symbolizují hrdost a oddanost.

Kožená svatba
Ohodnoťte článek
Kožená svatba
Ohodnoťte článek

Komentáře (0)

Napsat komentář

Pošlete odkaz na článek přátelům