Kožená svatba

Svatební den je zvykem si mezi manželi připomínat jako významnou událost. Výročí svatby jsou přímo určená k tomu, aby si manželé dali alespoň malý dárek.

K nejznámějším a nejvíce oslavovaným výročím patří svatba zlatá, stříbrná a diamantová. Zapomínat bychom však neměli ani na první roky svatby.

Tříleté výročí vaší svatby se nazývá jako kožená svatba. Toto výročí je oslava poměrně čerstvého manželství, které přechází do té více praktické fáze života.

Dárek ke kožené svatbě - slunečnice

Jedním z možných dárků ke kožené svatbě může být kytice ze slunečnic

NÁŠ TIP: Hledáte inspiraci pro dárek? Podívejte se na dárky k výročí pro muže u ženy.

Kožená svatba – dárek

Chcete-li si navzájem udělat radost, můžete pro toho druhého zakoupit či vyrobit přání. Pokud dáváte přednost hmotnějším darům, měli byste se obdarovat koženým páskem, náramkem, peněženkou, nebo třeba novým kufrem, kabátem či jiným výrobkem z kůže. Zajímavým a velmi originálním dárkem je tetování na kůži např. s datem svatby či jménem svého protějšku.

Koženou svatbu lze oslavit příjemnou večeří při svíčkách nebo menší oslavou s přáteli.

V případě, že jste na třetí výročí svatby zapomněli nezoufejte, romantická večeře při svíčkách a drobný dárek v podobě šperku s měsíčním kamenem a kytice ze slunečnic vše napraví.

Měsíční kámen je bezbarvý, drahý kámen. Podle legendy podporuje romantickou povahu, ženství, intuici, splnění snu i lásku a emoce. Slunečnice symbolizují hrdost a oddanost.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend