Úvodní stránka / Různé / Nepodceňujte výběr svatebního daru

Nepodceňujte výběr svatebního daru

S blížící se svatbou se schyluje k výběru vhodného svatebního daru. Ověřte si, jestli nevěsta s ženichem nemají seznam věcí, které by si přáli. Pokud ano, výběr se velice zúží a nákup svatebního daru bude snadný. Horší to je v případě, že žádný takový seznam neexistuje. Buď se tedy uchýlíte k dárku v podobě finančního obnosu, nebo zapojíte svou fantazii a potěšíte novomanžele něčím originálním. Svatební dary na darek.cz jsou vtipné, netradiční, milé, ale i praktické.

Svatební dar

Svatební dar

Darujte originalitu

Dárek také můžete přizpůsobit podle povahy nebo koníčků novomanželů či jednoho z nich. Hledáte dar pro hudebníka nebo chcete-li muzikanta? Zde máte možnost širokého výběru od cédéček až po hudební nástroje. Hledáte dar pro sportovce? Pokud jsou novomanželé nadšení sportovci a mají rádi aktivní způsob života, možná neexistuje snadnější výběr svatebního daru. Stačí vědět, jaký druh sportu je baví, a pak už je jen na vás, zda dostanou permanentky na sportovní utkání nebo pro své vlastní sportování, výbavu na hory nebo na kolo. Možná jsou novomanželé hraví a soutěživí, pak neváhejte a zakupte jim například Playstation nebo Xbox. Na herních konzolích si užijí spoustu zábavy a vzájemného popichování. Jsou novomanželé například vášniví pejskaři? Nechte jim udělat obraz s pejsky na míru nebo je podarujte třeba granulemi na celý rok. Pokud víte, co mají novomanželé rádi a co je baví, máte už půl problému s výběrem svatebního daru vyřešen.

Absolutní špičkou mezi svatebními dary je bezesporu svatební cesta. Dopřát manželům pobyt v ničím nerušeném klidu tak, aby měli na sebe spoustu neomezeného času, je určitě pro mnohé nedocenitelné. Pokud vám to tedy finance dovolí nebo máte ještě někoho, kdo by cestu pořídil s vámi, je to zajisté dar, který zaručeně nemůže propadnout. Nepodceňte výběr svatebního daru a udělejte novomanželům radost něčím neobvyklým. Budou na vás vzpomínat nejen při rozbalování svatebních darů, ale po celý život.

Autor úvodního obrázku: julian wylegly

Sdílejte článek s přáteli


Nepodceňujte výběr svatebního daru
Ohodnoťte článek

2017-05-28T18:58:17+00:00

Leave A Comment

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům