Připravte se na svoji svatbu včas

Každý vztah jednou dospěje do fáze, kdy začnete uvažovat o svatbě, ale vytouženému dni D předchází ještě mnoho kroků. Nejde však jen o organizační záležitosti! Nejdříve musí muž požádat ženu o ruku, což je často pro pány dost nesnadný úkol. Jak se zeptat své milované „vezmeš si mě?“, aby se z toho stal nezapomenutelný zážitek?

Zásnubní prsteny

Zásnubní prsteny

Připravte se na zásnuby včas!

Vyberte si romantické místo, kde budete mít dostatek času na společné aktivity a soukromí. Co byste řekli na horský resort, který vás okouzlí prostředím a nabídne vám i společné rozmazlování wellness procedurami nebo ochutnávání rozmanitých delikates? I tímto způsobem můžete změnit „obyčejnou“ dovolenou nebo prodloužený víkend v pohádku.

Pokud se vám takovýto nápad zamlouvá, neměli byste zapomenout na to nejdůležitější. Bez zásnubního prstenu nejsou zásnuby to pravé, a proto byste bez něj neměli před partnerkou poklekávat na koleno. Vyberte pro milovanou ženu něco exkluzivního.

Mezi jedny z nejkrásnějších prstenů, které ženu rozhodně nezklamou, jsou briliantové zásnubní prsteny. Jemné tvary a decentní slza nebo výstřednější kombinace barevných briliantů uchvátí skutečně každou ženu. Překvapit svou milou nabídkou k sňatku nemusí být těžké. Zapojte fantazii a váš dobrý vkus, se kterým se nemusíte bát záporné odpovědi.

Prstýnek dává najevo lásku. Snubní prsteny jsou ale symbolem věrnosti a věčnosti a proto byste jejich výběr měli řešit společně. Všechny ostatní svatební záležitosti je možné si rozumně rozdělit, ale prstýnky ne. Každý pohled na něj vám bude připomínat nejen svatební den, ale ženu, která si jej společně s vámi navlékla. Žádost o ruku a samotná svatba se dnes začíná považovat za klišé nebo téměř nemoderní záležitost. Nevěřte tomu! Žádost o ruku a svatba samotná vás přece jen posune blíže k vašemu osobnímu štěstí. Běžte mu tedy vstříc s nápaditou elegancí.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend