Rozlučka se svobodou pro nevěstu

Rozlučky se svobodou v tom smyslu, jako je známe dnes, se do našeho povědomí dostaly skrz zahraniční filmy. Tyto, často divoké večírky, bývají spojovány spíše s poslední svobodnou nocí ženicha než jeho nastávající. Což je ale škoda.

I nevěsty si zaslouží oslavit pomyslný konec doby, kdy byly ještě celým světem oslovovány, jako slečny. Na následujících řádcích naleznete pár šikovných informací pro ty, kteří si nevědí s uspořádáním dámské rozlučky rady.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu

Rozlučka se svobodou pro nevěstu

Kdo se ujme organizace?

Organizaci rozlučkové oslavy by si měla vzít na starosti ta z žen, která si je s nevěstou nejvíce blízká.

Což nebude ve většině případů matka ani budoucí tchýně. Vhodnou kandidátku představuje nejlepší kamarádka či sestra.

V každém případě někdo, s kým je zábava a má alespoň minimální organizační schopnosti.

Jsou nevěsty, které budou prohlašovat, že o nic takového nestojí. Zde platí jedno důležité pravidlo – nedejte na jejich, svatbou rozhozený názor.

NÁŠ TIP: Nevíte, jaký připravit program na rozlučku se svobodou? Přečtete si náš článek.

Každá nevěsta bude nakonec ráda, když si její přátelé dají trochu práce a připraví pro ni zábavný večer. Při vybírání programu by se měli její nejbližší poradit nad tím, co bude pravděpodobně nevěsta od oslavy očekávat.

Přemýšlejte o tom, jak celý život o rozlučkách se svobodou mluvila. Někdo je schopný za život stokrát prohlásit, že jeho rozlučka se svobodou bude jeden šílený mejdan. Pak se ale blíží svatba, nervozita narůstá a dotyčná nakonec couvne.

Chybu neuděláte, pokud se budete řídit názorem nevěstina nevystresovaného já z minulosti.

Koho pozvat?

To je také jeden z věčných problémů. Opět záleží na programu, který chystáte. Pokud budete sedět doma na gauči, pít šumivé víno, mlsat dobroty a prohlížet si stará fotoalba, tak není důvod, proč nepozvat i starší část ženského příbuzenstva.

NÁŠ TIP: Podívejte se na hry vhodné na rozlučku.

Na druhou stranu jestli se chystáte nasadit nevěstě růžovou korunku a obrážet každý bar ve městě, tak nechte maminky a babičky doma. Nakonec by to nemuselo být příjemné ani pro ně, ani pro vás.

Na co nezapomenout?

Rozhodně nezapomeňte na plně nabitý fotoaparát s dostatkem volného místa na paměťové kartě. Možná se vám to zdá, jako zbytečná rada, ale věřte, že lidé často na podobné věci zapomínají.

Další věc je plán B, proto případ, že se něco pokazí. Nikdy se například nespoléhejte na pěkné počasí.

Jestliže má být oslava pro nevěstu překvapením, ověřte si, že má ve vybraném termínu skutečně čas.

V případě, že bude třeba nějaké speciální oblečení, zajistěte, aby ho měla k dispozici.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend