Snubní prsteny – investice, která se vyplatí

Jistě nemusíme zdůrazňovat, že by na vaší svatbě mělo být vše dokonalé. Ať už se jedná o účes, šaty, hostinu nebo celou organizaci svatby, je důležité, aby byli nevěsta i ženich spokojeni. To se samozřejmě týká i snubních prstýnků. Ty totiž po svatbě doprovází manžele již po celý život. A to je rovněž jeden z hlavních důvodů, proč by se výběru snubních prstenů měla věnovat náležitá pozornost.

Snubní prstýnky

Snubní prstýnky

Snubní prsteny existují v mnoha a mnoha variacích. A to ať už se jedná o materiál, ze kterého jsou vyrobené, nebo třeba o vzor a zdobení. Výběr tedy rozhodně není jednoduchý, ale pokaždé si vybere i ta sebenáročnější nevěsta a ženich.

Z jakých materiálů se vyrábějí snubní prsteny?

Setkat se tedy můžeme se snubními prsteny ze zlata a stříbra, které patří mezi nejoblíbenější volbu většiny budoucích novomanželů. K dostání jsou však také prsteny z platiny nebo z chirurgické oceli. Jaký materiál si vyberete, už záleží jen a jen na vás.

Důležitý ve výběru snubních prstenů je také již výše zmíněný vzor či zdobení. Existují prsteny s kamínky a drahými kameny, jako jsou briliant či rubíny. Oblíbené jsou rovněž diamanty. Zde pak opět záleží na vašem vkusu. Takto zdobené snubní prsteny jsou pak vhodné spíše pro nevěstu. Pro ženicha se dá však velice snadno pořídit prsten stejný, ale bez zdobení. Snubní prsteny se pak navzájem skvěle doplňují.

Snubními prsteny ze zlata a stříbra patří mezi nejoblíbenější volbu většiny budoucích novomanželů.

Při volbě snubních prstenů je bezesporu důležitá také cena. Najdou se snubní prsteny za velmi přijatelné ceny až po kousky za enormní částky. To, jaký prsten si vybere, je pak otázkou vaší finanční situace a toho, kolik jste ochotni za prsteny utratit.

Mějte ovšem na paměti, že snubní prsten bude zdobit vaši ruku po celý život, a proto se do něj rozhodně vyplatí investovat. Takový pěkně zvolený snubní prstýnek vám pak budou všichni v dobrém závidět.

…buďte na vaší svatbě dokonalí ve všech ohledech!

Autor úvodního obrázku – snubní prstýnky: PublicDomainPictures

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend