Svatební tipy

Svatba je významným krokem v životě každého. Ženich a hlavně nevěsta si přejí mít vše dokonalé a prožít svůj den plný zábavy a nevšedních okamžiků se svými nejbližšími. Mnohdy dokáže celou atmosféru ovlivnit i místo, kde bude obřad a následně hostina probíhat. Už jste uvažovali o uspořádání svatby v Žilině?

Čtvrté největší slovenské město nabízí krásné prostředí například u katedrály Nejsvětější Trojice a také kvalitní zázemí pro uspořádání svatební hostiny. Fotografie vám navždy budou připomínat hezká místa a skvělý servis, kterého se v Žilině dočkáte.

Svatební tipy

Svatební tipy

Myslete na detaily

Svatební hostina a dekorace stolu by novomanželům i hostům měla vyrazit dech a okouzlit již na první pohled. Barva, kterou zvolíte, by se měla líbit především ženichovi a nevěstě. Přece nebudete sedět u zeleného, žlutého nebo modrého stolu jen proto, že se líbí mamince. Je to váš den! Spousta druhů květin se prodává ve více barevných variantách a tak se ani zde nemusíte omezovat.

Problémem by ovšem mohlo být roční období a tedy cena, která se u květin mění dle dostupnosti. Dekorace by měly vyzvednout vaši individualitu a jedinečnost. Zapomínat byste ale neměli ani na romantické náměty. Vždyť jde o den, kdy se oslavuje spojení lásky v pevné pouto. I takové drobnosti, jako malinkaté svíčky ve skleničkách, obsypané jemným pískem nebo kamínky či květy plovoucí u dna skleněných misek, dokážou zázraky!

Rozhodli jste se překvapit svatebčany malým dárkem, který jim bude tento krásný den připomínat? Dárek pro potěšení může mít rozmanitou podobu. Originální osušky, na kterých je vyšito jméno podle libosti, potěší nejen ty svatebčany, kteří jsou ubytováni na hotelu či v penzionu. Oplaťte svým blízkým jejich přízeň a překvapte je něčím milým. Užijte si svatbu přesně podle vašich představ a i v případě malých nedostatků se nenechte vyvést z míry. Na svatbě je přece nejdůležitější spojení dvou lidí a podpora vašich blízkých.

Autor úvodního obrázku: JuditK

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend