Svatební fotokoutek: originální svatební zábava

Za několik měsíců vás čeká váš velký den, plánujete program dne a zábavu pro hosty. Uvažovali jste třeba nad svatebním fotokoutkem?

Pokud ano, víte, co od něj můžete očekávat?

Netradiční svatební fotokoutek

Netradiční svatební fotokoutek, {twicopy.org}

Fotokoutek na svatbě

Velmi oblíbená součást moderních svateb poslední doby je bezesporu právě fotokoutek, který umožňuje vytištění pořízených fotografií přímo na místě. Hosté si tak mohou domů odnést památku na váš svatební den.

Pokud si pořizujete fotografií více, na notebooku či fotobedně si z náhledových obrázků můžete vybrat nejlepší snímky, které si následně vytisknete na speciální fototiskárně.

Mnoho fotokoutků umožňuje nejen tisk fotografií od samotných fotografů, ale i momentek, které jste během svatby sami zachytili na mobilní telefon.

Svatební fotokoutek

Novomanželé při focení s rekvizitami

Mezery v programu a zábava pro hosty

Fotokoutek není primárně určen pro focení novomanželů, ale pomáhá udržet skvělou atmosféru v momentech, kdy zábava vázne a program tzv. „stojí“.

Tato zábava navíc není věkově omezena, tudíž se mohou vyřádit vaše ratolesti, prarodiče, či dokonce vaši svatební dodavatelé a obsluha svatební hostiny.

NÁŠ TIP: Zabavte své hosty na svatbě pomocí svatebních her a soutěží.

Profesionalita na prvním místě

Velkým strašákem budoucích novomanželů je obava z nízké kvality fotek pořízených z fotokoutku. I z tohoto důvodu doporučujeme vybírat vždy mezi profesionály s dostatkem zkušeností, kteří vám nabídnou jak technické vybavení, tak i dostatek vhodných kulis a rekvizit (paruk, pozadí, šablon, tabulí, komiksových bublin na hlášky a citáty) a dalších věcí, které zábavu při focení ještě o něco málo povýší.

Před uzavřením spolupráce vždy daného fotografa poproste o referenční fotografie, ať vidíte kvalitu pořízených fotografií na vlastní oči.

Rekvizity do fotokoutku

Rekvizity do fotokoutku – bez nich to prostě nejde

Je možné mít svatební fotokoutek kdekoli?

Fotokoutek není tak náročný, jak se na první pohled může zdát. Profesionálové mají veškeré potřebné vybavení již k dispozici. Jedinou věcí, kterou budou kromě plochy k umístění stánku potřebovat, je přístup k připojení do elektrické sítě, pokud chcete fotografie odesílat rovnou na e-mail či na na Facebook, budete ještě potřebovat připojení k Internetu.

Jste z Prahy, Brna nebo Olomouce? Nevadí. Nespornou výhodou svatebního fotokoutku je jeho mobilita – můžete jej dopravit na libovolné svatební místo v ČR. A je jedno, jestli se svatba koná na zámku nebo u vás doma na zahradě.

Fotokoutek na svatbu

Originální fotokoutek na svatbu si můžete vytvořit snadno sami

Fotograf a obsluha fotokoutku

Pokud si fotokoutek nevyrábíte svépomocí, hosté jistě rádi využijí přítomnost profesionálního fotografa, který v případě potřeby zajistí uvolněnou atmosféru a vystihne ten správný okamžik ke zmáčknutí spouště fotoaparátu.

Nikdo se proto vůbec nemusí bát, že by na pořízených fotografiích měli jedno oko zavřené, pusu otevřenou a zuby nevhodně vyceněné.

Řekněte sýr…

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend