Svatební fotokoutek: originální svatební zábava

Za několik měsíců vás čeká váš velký den, plánujete program dne a zábavu pro hosty.

Uvažovali jste třeba nad svatebním fotokoutkem? Pokud ano, víte, co od něj můžete očekávat?

Netradiční svatební fotokoutek

Netradiční svatební fotokoutek, {twicopy.org}

Fotokoutek na svatbě

Velmi oblíbená součást moderních svateb poslední doby je bezesporu právě fotokoutek, který umožňuje vytištění pořízených fotografií přímo na místě a hosté si tak mohou domů odnést památku na váš svatební den.

Pokud si pořizujete fotografií více, na notebooku či fotobedně si z náhledových obrázků vyberete nejlepší snímky, které si následně vytisknete na speciální fototiskárně.

Mnoho fotokoutků umožňuje nejen tisk fotografií od samotných fotografů, ale i momentek, které jste během svatby sami zachytili na mobilní telefon.

Svatební fotokoutek

Novomanželé při focení s rekvizitami

Mezery v programu a zábava pro hosty

Fotokoutek není primárně určen pro focení novomanželů, ale pomáhá udržet skvělou atmosféru v momentech, kdy zábava vázne a program tzv. „stojí“.

Tato zábava navíc není věkově omezena, tudíž se mohou vyřádit vaše ratolesti, prarodiče, či dokonce vaši svatební dodavatelé a obsluha svatební hostiny.

Profesionalita na prvním místě

Velkým strašákem budoucích novomanželů je obava z nízké kvality fotek pořízených z fotokoutku. I z tohoto důvodu doporučujeme vybírat vždy mezi profesionály s dostatkem zkušeností, kteří vám nabídnou jak technické vybavení, tak i dostatek vhodných kulis a rekvizit (paruk, pozadí, tabulí, komiksových bublin) které zábavu při focení ještě o něco málo povýší.

Před uzavřením spolupráce vždy daného fotografa poproste o referenční fotografie, ať vidíte kvalitu pořízených fotografií na vlastní oči.

Rekvizity do fotokoutku

Rekvizity do fotokoutku – bez nich to prostě nejde, {www.gingerray.co.uk}

Je možné mít svatební fotokoutek kdekoli?

Fotokoutek není tak náročný, jak se na první pohled může zdát. Profesionálové mají veškeré potřebné vybavení již k dispozici. Jedinou věcí, kterou budou kromě plochy k umístění stánku potřebovat, je přístup k připojení do elektrické sítě, pokud chcete fotografie odesílat rovnou na e-mail či na na Facebook, budete ještě potřebovat připojení k Internetu.

Jste z Prahy, Brna nebo Olomouce? Nevadí. Nespornou výhodou svatebního fotokoutku je jeho mobilita – můžete jej dopravit na libovolné svatební místo. A je jedno, jestli se svatba koná na zámku nebo u vás doma na zahradě.

Originální pozadí pro svatební fotokoutek

Originální pozadí pro svatební fotokoutek si můžete snadno vytvořit sami

Fotograf a obsluha fotokoutku

Pokud si fotokoutek nepřipravujete svépomocí, hosté jistě rádi využijí přítomnost živého fotografa, který v případě potřeby zajistí uvolněnou atmosféru a vystihne ten správný okamžik ke zmáčknutí spouště fotoaparátu.

Nikdo se proto vůbec nemusí bát, že by na pořízených fotografiích měli jedno oko zavřené, pusu otevřenou a zuby nevhodně vyceněné.

Řekněte sýr…

Svatební fotokoutek: originální svatební zábava
Ohodnoťte článek
Svatební fotokoutek: originální svatební zábava
Ohodnoťte článek

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům