Svatební ponožky – nebojte se barev a vzorů

Svatba je pro muže i ženu slavnostním dnem, který by se měl prožít jen jednou za život. Právě proto by se měl tento den stát pro oba nezapomenutelným, aby se na něj vzpomínalo jen s úsměvem na rtech. Pokud se u oltáře sejdou dva lidé s citem pro detail a smyslem pro humor, mohou osvěžit i svůj svatební outfit.

Slyšeli jste o svatebních ponožkách?

Zkuste zvolit netradiční ponožky, zdroj obrázku {lisadawn.co.uk}

Plánujete svatbu a přemýšlíte co na sebe, abyste alespoň trochu mohli svatebčanům předvést svou pravou osobnost?

Přejete si skutečně originální a zábavné svatební fotografie? V tom případě vsaďte na současnou pecku módní inspirace – svatební ponožky.

Vybírejte s rozmyslem

Dnešní trh nabízí bezpočet druhů ponožek, které se liší nejen materiálem, ale také tvarem, kvalitou, vzorem a samozřejmě potiskem.

Výběr je natolik pestrý, že se mnohdy budoucí ženich nedokáže rozhodnout a pořídí si rovnou několik párů, které během svatebního dne prostřídá.

I to je varianta!

NÁŠ TIP: Přečtěte si náš článek o svatbě v teniskách.

Co může ovlivnit výběr ponožek?

  • Cena – svatební ponožky se dají pořídit za ceny od 150 Kč.
  • Možnost vlastního potisku – zde máte možnost volby potisku ponožky dle vlastního návrhu, a to nejen v podobě textu, ale také vzoru a obrázků.
  • Rychlost dodání – pokud objednáváte v e-shopu, vybírejte takové zboží, aby stihlo do vašeho svatebního dne dorazit.
  • Možnost sjednocení outfitu – pokud je svatba situována do určité barevné kombinace, vybírá ženich ponožky ve stejných či podobně tónovaných barvách.
  • Materiál – většina svateb se odehrává v letních měsících, kdy bývá povětšinou tepleji. I z tohoto důvodu doporučujeme volit ponožky z kvalitního materiálu, ve kterém se nebudou zbytečně potit nohy.
Barevné svatební ponožky

Pryč s fádními barvami ponožek

A na co si dát pozor?

Pokud zvolíte ponožky s potiskem, rozhodně se nesnažte být vtipní za každou cenu. Mnoho lidí nemusí váš humor pochopit.

Ponožky by neměly být potisknuté sprostými texty a ani nikoho urážet – určitě ne nevěstu. Snažte se, aby vzhled ponožek skutečně odrážel vaši osobnost. Pokud jste s manželkou fanoušky filmu (např. Star Wars), můžete si pořídit ponožky s jeho logem.

Mezi nejoblíbenější a vtipný potisk svatebních ponožek patří nápis Help me!, který je umístěn na venkovní straně kotníku tak, aby při vyhrnutí nohavice mohl být všem dobře čitelný.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend