Svatební ponožky – nebojte se barev a vzorů

Svatba je pro muže i ženu slavnostním dnem, který by se měl prožít jen jednou za život. Právě proto by se měl tento den stát pro oba nezapomenutelným, aby se na něj vzpomínalo jen s úsměvem na rtech. Pokud se u oltáře sejdou dva lidé s citem pro detail a smyslem pro humor, mohou osvěžit i svůj svatební outfit.

Slyšeli jste o svatebních ponožkách?

Zkuste zvolit netradiční ponožky, zdroj obrázku {lisadawn.co.uk}

Plánujete svatbu a přemýšlíte co na sebe, abyste alespoň trochu mohli svatebčanům předvést svou pravou osobnost?

Přejete si skutečně originální a zábavné svatební fotografie? V tom případě vsaďte na současnou pecku módní inspirace – svatební ponožky.

Vybírejte s rozmyslem

Dnešní trh nabízí bezpočet druhů ponožek, které se liší nejen materiálem, ale také tvarem, kvalitou, vzorem a samozřejmě potiskem.

Výběr je natolik pestrý, že se mnohdy budoucí ženich nedokáže rozhodnout a pořídí si rovnou několik párů, které během svatebního dne prostřídá.

I to je varianta!

NÁŠ TIP: Přečtěte si náš článek o svatbě v teniskách.

Co může ovlivnit výběr ponožek?

  • Cena – svatební ponožky se dají pořídit za ceny od 150 Kč.
  • Možnost vlastního potisku – zde máte možnost volby potisku ponožky dle vlastního návrhu, a to nejen v podobě textu, ale také vzoru a obrázků.
  • Rychlost dodání – pokud objednáváte v e-shopu, vybírejte takové zboží, aby stihlo do vašeho svatebního dne dorazit.
  • Možnost sjednocení outfitu – pokud je svatba situována do určité barevné kombinace, vybírá ženich ponožky ve stejných či podobně tónovaných barvách.
  • Materiál – většina svateb se odehrává v letních měsících, kdy bývá povětšinou tepleji. I z tohoto důvodu doporučujeme volit ponožky z kvalitního materiálu, ve kterém se nebudou zbytečně potit nohy.
Barevné svatební ponožky

Pryč s fádními barvami ponožek

A na co si dát pozor?

Pokud zvolíte ponožky s potiskem, rozhodně se nesnažte být vtipní za každou cenu. Mnoho lidí nemusí váš humor pochopit.

Ponožky by neměly být potisknuté sprostými texty a ani nikoho urážet – určitě ne nevěstu. Snažte se, aby vzhled ponožek skutečně odrážel vaši osobnost. Pokud jste s manželkou fanoušky filmu (např. Star Wars), můžete si pořídit ponožky s jeho logem.

Mezi nejoblíbenější a vtipný potisk svatebních ponožek patří nápis Help me!, který je umístěn na venkovní straně kotníku tak, aby při vyhrnutí nohavice mohl být všem dobře čitelný.

Svatební ponožky – nebojte se barev a vzorů
5 (100%) ze 1 hlasů
Svatební ponožky – nebojte se barev a vzorů
5 (100%) ze 1 hlasů

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Pošlete odkaz na článek přátelům