Úvodní stránka / Různé / Zvolte termín své svatby podle znamení zvěrokruhu

Zvolte termín své svatby podle znamení zvěrokruhu

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dat v životě. Jde o vstup do manželství (vzájemného svazku) dvou lidí a završení vzájemné lásky oslavou. Je to den výjimečný a rozhodně se z hlediska vibrací vyplatí podpořit vhodné energie k zdárnému fungování manželství.

Datum svatby podle zvěrokruhu

Určíte datum své svatby podle astrologie?

Každému znamení může vyhovovat jiný termín svatby. Zatímco pro někoho bude vhodné léto, pro dalšího to může být podzim nebo zima. Společně dnes nahlédneme pod pokličku astrologů a zjistíme, které období je vhodné pro to či ono znamení.

Ohnivé znamení: Beran, Lev, Střelec

Obecně řečeno, oheň bude hledat silnou (ohnivou) energii. Proto je vhodným termínem pro tato znamení léto. Slunce svítí, teploty šplhají vysoko, což vyhovuje slunečným ohnivým dispozicím.

 • Beran – pro toto dynamické znamení je nejvhodnější začátek léta, tudíž červen.
 • Lev – pro lva je vhodné léto v plném proudu, ale i konec léta. Vhodnými měsíci jsou konec července nebo srpna. Lev miluje slunce a zábavu, během léta si ji skutečně užije.
 • Střelec – si může vybrat kterýkoliv letní měsíc a užít si sluníčka, nicméně vzhledem k jeho povaze, může bez problémů zvolit i některý zimní měsíc a pro konání svatby vybrat exotickou lokalitu, kde budou teploty příjemné.

Zemská znamení: Býk, Panna, Kozoroh

Jaro je nejlepším obdobím pro vyslovení svého ANO u těchto znamení. Jakýkoliv typ venkovní svatby s impozantní matkou přírodou v pozadí bude to pravé ořechové.

 • Býk – může upřednostňovat jarní měsíc, ve kterém se narodil.
 • Panna – pro Panny je vhodný konec jara a začátek podzimu.
 • Kozoroh – toto znamení má tendence hledat uzemnění a rovnováhu. Vhodným obdobím je rovněž konec jara a začátek podzimu.

NÁŠ TIP: Spočítejte si datum svatby podle numerologie.

Vzdušné znamení: Blíženec, Váhy, Vodnář

Tyto společenská znamení si mohou svatbu užít kdykoliv během roku, podle toho, jak se cítí, jak jim to vyhovuje.

 • Blíženec – vyhovuje mu prostředí, kde nebude o komunikaci nouze, svatba honosnějšího typu a ideálně s přespáním/noclehem.
 • Váhy – upřednostňují spíš klasiku a okouzlení budou podzimní svatbou. On má opravdu podzim své nezaměnitelné kouzlo.
 • Vodnář – nejvíce nepředvídatelné znamení zvěrokruhu, které si potrpí na něčem hodně neobvyklém. Dobrodružná svatba, eko svatba apod.

Vodní znamení: Raba, Rak, Štír

Voda je tématem tohoto znamení bez ohledu na období.

 • Rak – se bude cítit nejlépe v létě někde na pláži obklopen nejdražšími. Vyberte prostředí, kde nechybí voda: jezírko, kašna, potok, říčka, moře, oceán.
 • Ryby – zrozenci tohoto znamení mohou mít svatbu kdykoliv během roku za předpokladu, že se budou opět nacházet v blízkosti vody. Nicméně nejideálnějším obdobím je pro ně zima. Zkuste tedy zajistit alespoň velké a okouzlující akvárium v místnosti.
 • Štír – tomuto znamení by nejlépe vyhovoval termín okolo zimního slunovratu. Nejvíce si užívá svatební hostinu (dejte si na ní opravdu záležet), a poté se rád věnuje a oslavuje se svými blízkými.

A co vy, budete se při výběru termínu svatby řídit podle zvěrokruhu a astrologie? Podělte se s námi v komentáři.

Sdílejte článek s přáteli


Zvolte termín své svatby podle znamení zvěrokruhu
Ohodnoťte článek

2018-04-25T11:50:33+00:00

Leave A Comment

Pošlete odkaz na článek přátelům