Tip na dokonalou svatbu v okolí Liberce

Svatba je důležitým mezníkem dvou lidí, kteří se rozhodnout říci si své „ano“ a strávit spolu zbytek života. Pokud jste i vy, milé nevěsty, dostaly prstýnek s příslibem, začněte s organizací celé svatby včas. Kromě květin, svatebních prstýnků, výběru menu a šatů vás čeká ještě jedno velké rozhodnutí – kde si svůj manželský slib potvrdíte a na jakém místě se bude konat obřad, hostina a večerní veselka.

Noční hotel Antonie

Noční hotel Antonie

Hotel jako ideální volba

V okolí Liberce se nachází spousta zajímavých a netradičních míst pro svatbu, která si zaslouží vaši pozornost. My jsme vybrali hotel Antonie, jenž svou polohou a nabídkou služeb udělá z vašeho dne D nezapomenutelný zážitek! Luxusní resort nedaleko Liberce je ideální volbou pro ty, kdo očekává stylový obřad v romantickém prostředí. Nemusíte se tak starat, kde obstarat květiny, dekorace či svatebního fotografa.

Hotel je plně vybaven a připraven splnit každé přání svých náročných klientů a zajistit tak svatbu na klíč. Svatební obřad si můžete uspořádat přímo v hotelu přesně podle svých představ. Toužíte po obřadu pod širým nebem? Využít k tomu můžete přímo hotelovou zahradu! Svatební obřad si můžete naplánovat i v blízkosti hotelu, na radnici v Liberci, zámku Frýdlant nebo třeba hradu Grabštejn.

Svatba v hotelu

Každá nevěsta chce mít překrásný svatební den, na který nikdy nezapomene.

Nás hotel uchvátil panoramaticky prosklenou restaurací s kapacitou pro 150 hostů, kterým připraví kompletní svatební menu od polévky až po svatební dorty a zákusky. Hotel Antonie se může pochlubit i místními vyhlášenými specialitami či sezónními pokrmy, které vaši svatbu jednoduše promění v kouzelnou pohádku. Nemusíte se tedy o nic starat, veškerá organizace zůstává v rukou hotelu a vy si tak můžete pouze diktovat svá přání.

Restaurace v Hotelu Antonie

Restaurace v Hotelu Antonie

Svatba na klíč

Hotel zajišťuje také ubytování pro novomanželé nebo svatební hosty. Využít můžete i širokou škálu služeb, od římských lázní a wellness po venkovní aktivity a koupání v jezírku.

Každá nevěsta chce mít překrásný svatební den, na který nikdy nezapomene. Ke svatbě na klíč očekávejte také služby fotografa, kameramana a živou hudbu.

Celý večer tak můžete protančit v tónech oblíbených písní a zvěčnit se v dokonalých pózách v překrásném prostředí hotelu a Jizerských hor.

V tomto hotelu si splníte své sny o dokonalé svatbě a už se nebudete muset obávat něčeho, co by váš den pokazilo.

Pokud hledáte další místa vhodná pro konání svatby v okolí Liberce, prohlédněte si náš seznam doporučených dodavatelů.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend