3 tipy, aby se váš svatební fotograf nenudil

Která nevěsta by nechtěla mít ve svůj svatební den něco, co nemají jiné? Může to být netradiční místo pro obřad, šaty ušité na zakázku nebo třeba originální fotografie. Většina fotoateliérů vám nabídne standardní služby, v době dnešní moderní techniky je ale možné téměř cokoliv. Stačí jen chtít…

Velkoplošná projekce vytvoří příjemnou kulisu

Svatební fotograf má až několik týdnů na to, aby vám předal vyhotovené DVD s upravenými fotografiemi. Pokud se s ním nedomluvíte, tak ostatní nejspíš ani neuvidíte.

Vyřešit to může velkoplošná projekce. Speciální příležitost, kdy promítat dosud nafocené fotografie, máte například během svatebního oběda nebo večerní zábavy.

Pro vaše hosty to bude určitě příjemné zpestření.

Zpracujte své fotoalbum jako koláž

DVD s upravenými fotografiemi je jistě hezká věc. Mnohem hezčí jsou však fotografie vyrobené nebo ještě lépe rovnou celé svatební album. Vyberte si jeho vzhled, navolte si, které fotografie v něm chcete mít, vymyslete k nim vtipné popisky, vlepte svatební oznámení, nechte si vepsat poznámky od vašich hostů.

Zkrátka, vytvořte si hned po svatbě jednu velkou knihu, kde uchováte všechny vaše vzpomínky. Pokud si s touto knihou dáte více práce, můžete vystřihovat, lepit, popisovat a vytvořit si svůj vlastní svatební komiks. Závěrem jeden tip pro méně zručné: v programech na úpravu fotografií se dají vložit komentáře do bublinek na fotografii, tak můžete zkusit zaúkolovat rovnou svého fotografa.

Webová galerie dobře poslouží vašim hostům

Jednou z otázek, která visí ve vzduchu, je, zda dávat všem svatebním hostům fotografie – a jaké? Poměrně běžnou službou fotoateliérů je webová fotogalerie. Jednoduše jim tak pošlete odkaz, ať už si sami vyberou, o které fotografie mají zájem.

Fotograf do této galerie může dát veškeré fotografie tak, abyste si z nich vybraly ty, které chcete upravit a dále zpracovat – například do fotoalba, vytisknout nebo z nich vyrobit fotografii na plátno a nechat ji orámovat. Druhou možností je finální galerie z již upravených fotografií. Problémem webové galerie může být nižší kvalita fotografií nebo znak přes fotografie, abyste si je nemohli vytisknout sami

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend