Svatební album – vzpomínka na váš den D

Svatba je jedinečným dnem a zážitkem ve společném životě muže a ženy. Proto by tento den měl být pečlivě zaznamenán a zdokumentován, protože vzpomínky a fotografie jsou přeci věčné. Uvidíte sami, že se k nim budete často vracet a vzpomínat celý život.

Své svatební album na fotky tedy vybírejte s tou největší pečlivostí.

Svatební album

Svatební album

Svatební album na fotografie ocení vaše děti i vnoučata

Svatební alba jsou památkou, která se dědí z generace na generaci.

Věřte, že vzpomínat nad vašimi fotkami budou nejen vaše děti, ale také vnoučata a možná i další generace.

Proto by mělo být svatební album exkluzivní a kvalitně zpracované, tak aby každé prohlížení vyvolalo ty nejhezčí vzpomínky.

I levná svatební alba mohou udělat parádu

Nejlevnější svatební album sežene za cenu okolo 150 Kč. Cena za luxusní alba vyrobené například ze saténu se pohybuje okolo 1.000 Kč a přesná cena závisí na provedení, velikosti a zdobení desek. V dnešní době není ani problém nechat si vytvořit album z digitálních fotografií.

Pokud přece jen zvolíte klasický formát, máme na výběr tyto možnosti: svatební album samolepící, nebo svatební album na růžky, do kterého vkládáte klasické fotografie podle výrobcem předem specifikované velikosti.

Alba jsou památkou, která se dědí z generace na generaci.

Co se týče velikostních parametrů, většinou seženete alba určená pro tyto velikosti fotek:

  • 9×13 cm
  • 10×15 cm
  • 13×18 cm

Elegance a jednoduchost svatební album vyzdvihnou

Fotoalbum by nemělo být přeplácané. Jednoduchost je přeci krásná, proto vybírejte jednodušší, ale za to elegantnější alba. Velmi efektní jsou svatební alba z ručně vyráběného papíru.

Ruční papír působí velmi decentním a přitom noblesním dojmem a vaše fotografie na něm perfektně vyniknou.

Svatební fotokniha

Svatební fotokniha

Nelíbí se vám svatební album, nechte si vyrobit svatební fotoknihu

Svatební fotoknihy se v poslední době těší stále větší oblibě. Její výrobu vám zařídí buď přímo fotograf nebo si ji můžete nechat vyrobit v tiskárně sami.

Stačí dodat požadované fotografie, vybrat z různých vzhledů desek, šablon pro rozložení fotografií v knize, přidat případné popisné texty nebo citáty a zadat do výroby.

Zdroj obrázku: jakobgranqvist.com

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend