Svatební víno – to na vaší svatbě nemůže chybět

Slavnostní událost jako je spojení dvou lidí manželstvím, se musí pořádně oslavit. Svatba se neobejde bez krásné nevěsty a usměvavého ženicha, parádní výzdoby a dokonalé organizace.

Velkou a podstatnou část svatební hostiny tvoří svatební tabule. A na té by rozhodně nemělo, kromě dobrého jídla a sladkých dobrot, chybět svatební víno. Pánové si zřejmě dopřejí kapku ostřejšího alkoholu, ale dámy jistě uvítají kvalitní svatební vína více než ostatní nabízené destiláty. Potěšte své svatebčany lahodným vínem, které dodá tomuto výjimečnému dni správnou atmosféru.

Svatební víno

Svatební víno – už víte, jaké víno pro hosty přichystáte?

Chutě a vůně všech hroznů světa

Znáte to, maminka má ráda suché bílé víno, tetička zase červené, babička růžové a sestra perlivé. Jak tedy vybrat správné víno, aby byli uspokojeni všichni hosté? V prvé řadě byste víno měli sladit se svatebním menu. Chutě by se neměly přebíjet, ale naopak doplňovat, to znamená, že každé sousto zapíjené vínem by vám mělo připomenout ráj a ne vytvořit kyselý obličej.

Při postupující zábavě a přibližujícím se večeru je vhodné na stůl umístit více druhů kvalitního vína, aby byly uspokojeny chutě všech víno popíjejících hostů. Kvalita vína se vyznačuje omamnou vůní, neodolatelnou chutí a plností.

Nešetřete při výběru vín, svatební tabule musí být perfektní, vybírejte vína pro ženy i jakostní vína pro znalce. Každá svatba a o to více ta vaše, si zaslouží pořádnou oslavu. Nekvalitní vína by mohla vašim hostů způsobit nepříjemné potíže, které by vám váš den mohli značně znechutit. Navíc nikdy netušíte, jaký znalec se právě na vaší hostině objeví.

Pokud plánujete samotnou degustaci vín, přemýšlejte, kolik sklenic budete potřebovat. Obecně platí, že ke každému nachystanému druhu je potřeba připravit novou sklenici pro každého člověka. Jestliže chcete ochutnávat dražší vína, u kterých se zkoumá i barva a čirost, je třeba nabídnout hostům vyleštěné průhledné a dokonale suché sklenice, které umocní požitek z degustace.

Svatební vína

Jak víno na svatbu zajistit? Nejlepší možností je oslovení specialistů, kteří s vámi doladí výběr vín do posledního detailu. Spokojenost hostů sice není na svatbě prvotní jako štěstí novomanželů, ale pro uvolněnou a ničím nerušenou zábavu hned za prvně zmiňovaným následuje.

Hosty jistě potěšíte, když ve své výslužce budou mít svatební víno a i za nějaký čas si budou moct připomenout krásné chvíle z vaší svatby.

Precizní výběr kvalitních vín dovede vaší svatbu k naprosté dokonalosti. Odborníci vám pomohou nejen se samotným výběrem chutného vína, ale zajistí také svatební dekorace na lahvích či originální svatební etikety na víno se svatebním podtextem.

Pokud se vám nechce dávat vyšší ceny za víno, můžete vyzkoušet svatební mini vína, která jistě hosty také potěší.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend