Tipy na drobné dárky pro dámskou rozlučku se svobodou 

Nenechte se vykolejit blížící se rozlučkou se svobodou. Pokud plánujete nezapomenutelnou párty pro nevěstu a nevíte si rady s dárkem, máme pro vás pár tipů a nápadů na jedinečné kousky, které potěší i dojmou každou nevěstu.

Dárky na dámskou rozlučku se svobodou

Nevíte si rady s dárky pro kamarádku na její rozlučku se svobodou? Poradíme vám

Co byste měli promyslet ještě před koupí?

  • Zda je v pořádku koupit výstřednější kousky – tuhle oblast si s nevěstou jasně vymezte. Může být tenká hranice mezi vtipem a trapností, ale zároveň nechcete být suchaři nebo koupit něco příliš univerzálního.
  • Myslete i na to, jaká je nevěsta povahy a zda ji vámi vybrané dárky spíše neuvedou do rozpaků. Vyvarujte se sexuálním pomůckám či spodnímu prádlu, pokud vám nevěsta dala jasně najevo, že tudy cesta nepovede.
  • Dobře si zjistěte, jaké dary už nevěsta doma má a to hlavně v případě, pokud plánujete vybrat doplněk přímo na svatbu, například podvazek nebo čelenku, či svatební diář nebo deník, který už také může mít delší dobu.
  • Buďte osobní. Vyberte něco, co bude odkazovat na nějaký společný zážitek nebo období. Zároveň se nebojte dárky originálně a vtipně zabalit.
  • Nevybírejte nic, co by si nevěsta mohla brát osobně (např. členství do fitka). Potíž také může být s nejrůznějšími vouchery a dárkovými poukazy, vyberte proto vždy s možností výběru termínu, rovněž si pohlídejte platnost.
  • Slaďte dárek s celkovým charakterem rozlučky, pokud to jen trochu jde.

Vybrat ten nejvhodnější dárek pro budoucí nevěstu může být těžší, než by se mohlo na první pohled zdát. Myslete na to, že se nemusí jednat o dary za tisíce, kolikrát stačí decentní drobnost, která potěší duši.

Rohožka pro milovnice prosecca

Na Bianu najdete celou kolekci dárků pro ženy s tipy a nápady nejen pro budoucí nevěsty.

Pohodový balíček uklidní duši

Věčné pohodářky potěší balíček, který jim pomůže navodit příjemnou večerní atmosféru. Ať už se bude jednat o čajový servis, pléd, svíčky, difuzéry, nebo aromalampy.

Myšlenka na zpomalení životního tempa a chvíle relaxu je totiž nadčasová. K tomu jí můžete namixovat oblíbenou čajovou nebo kávovou směs a originální dárek je na světě.

NÁŠ TIP: Darujte netradiční a originální svatební dar.

Zachraňte věčné milovnice prosecca

Kdo by si občas nedal rád večerní sklenku vína nebo prosecca? Pokud patří mezi tyto labužnice i budoucí nevěsta, nebojte se volit tematické dárky právě s vínem.

Můžete vybrat skleničky s ryskou, designové sklenice na šampus nebo třeba vtipně pojatou rohožku před dveře. Ideální je kombinace všeho. Nezapomeňte ale přibalit i láhev kvalitního šumivého!

Domácí vůně jako dárek k rozlučce

Tisíc přání pro jednu nevěstu

Nic nepotěší tolik, jako dárek, do kterého dáte kus sebe. Vyberte si třeba plechové nebo skleněné dózy s lístečky.

Na ty můžete napsat cokoliv: důvody k úsměvu, společné radostné zážitky, rady do manželství, vouchery na nejrůznější akce, nabídky vaší pomoci, vtipy, citáty… Vyhrajte si i s balením, barvou papíru a nálepkami.

Zabodujte s osobním potiskem

Abyste na rozlučku s láskou vzpomínali, darujte nevěstě i něco, co jí oslavu rázem připomene. Zkuste navrhnout vlastní placky, trička, šerpy nebo třeba zrcátka do kosmetické taštičky, na které můžete navrhnout vlastní citát nebo logo.

Potisknout si ale můžete prakticky cokoliv – hrníčky, cedule, kuchyňská prkénka, termohrnky…

Vsaďte na Instax pomocníka

Skvělým tipem je nástěnka na upevnění fotek. Ty můžete během rozlučky se svobodou fotit třeba na Instax a v průběhu večera je vyvěšovat na nástěnku.

Výsledné dílo si tak bude moct nevěsta odnést domů na památku. Zároveň se bude jednat o milou a autentickou vzpomínku.

Držák na polaroidové fotky

Drobnosti ukryté v každém dni

Vhodným dárkem je i kalendář ve formě boxu s jednotlivými šuplíčky. Ty mohou být na měsíc nebo klidně na 12 dnů podle toho, jaký typ zvolíte. Do jednotlivých šuplíků pak můžete ukrýt drobnosti pro každý den.

S výběrem si můžete opravdu vyhrát – vzorečky parfémů, pralinky z belgické čokolády, rtěnky, laky, mýdla. Drobnější dary můžete vybrat i s ostatními družičkami a každá tak darovat něco i za sebe.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend