Krásná svatební výzdoba vás nemusí stát jmění

Každý svatební pár si přeje, aby byla jeho svatba něčím výjimečná. Aby na ni rádi vzpomínali nejen oni sami, ale také hosté. Je mnoho variant, jak toho dosáhnout. Vždy samozřejmě záleží na vašem rozpočtu a časových možnostech. V dnešním článku vám přinášíme zajímavé tipy na finančně nenáročné a přesto velmi efektivní vylepšení.

Svatební dekorace židlí

Svatební dekorace židlí

Kouzlo svatebního stanu

V posledních letech je velmi moderní pořádat svatební hostinu pod širým nebem. Protože je ale počasí zrádné a ne vždy je celý den slunečno, nedoporučujeme vám riskovat hostinu bez přístřešku. Nejlépe se pro tento účel hodí svatební stan. Ten si lze jednoduše pronajmout společně se židlemi a stolem.

Samotný stan však nebude nikdy působit dostatečně slavnostním dojmem. Pro účely luxusnějšího vzhledu se skvěle hodí různé svatební potahy. Ty si můžete, stejně jako stan, bez problému pronajmout. Stačí jen chvíli brouzdat po internetu a brzy narazíte na ty pravé stránky pro vás.

Pokud se skutečně rozhodnete pro svatební potahy, nemusíte pak vůbec řešit vzhled nábytku. Vhodně zvolené potahy vám jako mávnutím kouzelného proutku pomohou vytvořit stylové posezení. Při výběru potahů na židle a stoly zkuste také zapátrat po možnostech dalšího dozdobení. Některé společnosti pronajímají společně s potahy i mašle na židle, ubrusy, běhouny a ostatní typické svatební dekorace.

Pro vylepšení pronajaté restaurace

Svatební potahy a dekorace vám mohou pomoci také při výzdobě pronajaté restaurace. Sami uvidíte, jak snadno se dá proměnit obyčejný salonek v překrásné místo pro vaši svatební hostinu. Stačí si jen vybrat vhodnou barvu, střih a materiál. Jestliže se rozhodnete pro bílou klasiku, doporučujme vám přiobjednat také mašle a běhouny. Svatební výzdoba bude působit více uceleně.

Vyplatí se pronájem dekorace také cenově?

Rozhodně vám nedoporučujeme tento typ svatebního vybavení nakupovat. Je jen malá šance, že byste ho v budoucnu ještě někdy využili.

Pronájem dekorací vám usnadní mnohé. Pronajímatel vám ho často přiveze přímo na místo a druhý den opět odvezou. To pro vás znamená o jednu starost méně.

Cena není v porovnání s dosaženým výsledným efektem vůbec vysoká.

Například pronájem potahu na židli se pohybuje od 30 korun za kus. Celková suma za pronájem všech dekorací tak jistě nebude oproti jiným položkám nijak závratná.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend