Svatba v boho stylu: přirozená a uvolněná

Zapomeňte na pravidla o tom, jak musí vypadat svatba. Uspořádejte si obřad a svatební hostinu v boho stylu, kde všechno může být naruby a přesně podle vašich představ. Hlavním mottem je originalita, jednoduchost a přirozenost.

Svatba v boho stylu

Boho svatby jsou oblíbené u obřadů, které mají probíhat venku.

Do přírodního prostředí se dá snadno zakomponovat jemná dekorace a při výběru správné lokality hned získáte neopakovatelnou atmosféru.

Při plánování svatby je možné vycházet z rustikálního a venkovského stylu.

Dekorace by měly být zdánlivě ležérní, ale když se vše povede, budou dohromady vytvářet krásně funkční a oku lahodící celek.

U svateb v boho stylu by nic nemělo působit násilně a upjatě. Domluvte se s hosty, aby přišli v pohodlném oblečení a nechali doma svazující černé obleky.

Při hledání nápadů na ozvláštnění dekorací se dívejte kolem sebe a hledejte inspiraci v běžných věcech.

Svatební židle zdobená květinami

Přirozené a promyšlené detaily

Součástí krásné svatby v boho stylu jsou i detaily v podobě ladící květinové výzdoby, neotřelých nahých dortů a zajímavých pozvánek. Vsaďte na originalitu i při výběru svatebních jmenovek pro usazení hostů ke stolu. Fantazii se meze nekladou a díky celkové uvolněnosti bohémského stylu jistě nemůžete nic zkazit.

Zasedací pořádek boho svatba

Zasedací pořádek na venkovní svatbě

Týká se to i výběru svatebních šatů. Volte raději jednodušší, krajkové šaty podtrhující ženskost. Vsaďte na jemné detaily v podobě květinových krajek a vzorů. Platí, že méně je někdy více a raději než za přeplácanou cukrovou vatu, buďte za lesní vílu. Líčení by mělo být jemné a vhodně doplňovat zvolený oděv a celkový styl svatby.

A pokud se ptáte, zda jste tento typ svatby mohli někde vidět, tak vězte, že ano. Například u tolik sledované svatby Táňy Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého.

Dřevěné sudy na svatbě

Uvítání pro hosty

Svatební ozdoby do vlasů - květiny

Krásně sladěná ozdoba do vlasů se svatební kyticí

Netradiční svatební kytice boho svatba

Netradiční svatební kytice boho svatba

Zajímavý patrový svatební dort s větvemi

Zajímavý patrový svatební dort s větvemi

Barel na svatebním obřadu

Barel na svatebním obřadu, http://www.deerpearlflowers.com

Patrový dort bez polevy zdobený květinami

Patrový dort bez polevy zdobený květinami

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend