Svatební bryndák – podpořte tradici a zůstaňte čistí!

Svatební den je plný tradic. Některé z nich už zcela vymizely a známe je jen z doslechu. Jiné se dodržují a těší velké oblibě i dnes.

Jednou takovou tradicí je společné pojídání polévky, ke které neodmyslitelně patří svatební bryndák.

Svatební bryndák

Svatební bryndák zabrání zašpinění svatebních šatů

Tato tradice symbolizuje spolupráci a zkouší, zda jsou novomanželé schopni fungovat společně. Další symbolikou je společný rodinný krajíc, z něhož bychom měli stejným dílem brát i dávat. Lidé si tento rituál velmi oblíbili, proto ho můžete často vidět téměř na každé svatbě.

Svatební bryndák vám spolupráci usnadní!

Jenže věřte, že spolupráce novomanželů není zrovna jednoduchá. Zvláště pak, když si z vás hosté udělají legraci a místo klasické lžíce dostanete děrovanou lžíci.

Stačí jen jedna malá dírka a nevěstiny šaty mohou okamžitě do čistírny. A ani krmení s obyčejnou lžící nemusí být zrovna jednoduché. S tímto problémem si však hravě poradí svatební bryndák pro novomanžele.

Svatební bryndák vás nejen perfektně ochrání, ale navíc vám zůstane jako krásná vzpomínka a památka na váš svatební den.

Památka na svatební den – nechte si ušít svatební bryndák se jmény!

Takový novomanželský bryndák vás nejen perfektně ochrání, ale navíc vám zůstane jako krásná vzpomínka a památka na váš svatební den.

Nechte si proto ušít originální svatební bryndák pro novomanžele s vašimi jmény. Kromě jména můžete zvolit i nějaký hezký citát, který by vás a vaše společné soužití nějak symbolizoval. Fantazii se meze nekladou, zvolit můžete něco opravdu originálního.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend