Úvodní stránka / Svatební šaty a doplňky / Svatební bryndák – podpořte tradici, ale zůstaňte čistí!

Svatební bryndák – podpořte tradici, ale zůstaňte čistí!

Svatební den je plný tradic. Některé z nich už zcela vymizely a známe je jen z doslechu. Jiné se dodržují a těší velké oblibě i dnes. Jednou takovou tradicí je například společné pojídání polévky, ke které patří i svatební bryndák.

Svatební bryndák

Svatební bryndák

Tato tradice symbolizuje spolupráci a zkouší, zda jsou novomanželé schopni fungovat společně. Další symbolikou je společný rodinný krajíc, z něhož bychom měli stejným dílem brát i dávat. Lidé si tento rituál velmi oblíbili, proto ho můžete často vidět téměř na každé svatbě.

Svatební bryndák vám spolupráci usnadní!

Jenže věřte, že spolupráce novomanželů není zrovna jednoduchá. Zvláště pak, když si z vás hosté udělají legraci a místo klasické lžíce dostanete děrovanou. Stačí jen jedna malá dírka a nevěstiny šaty mohou okamžitě do čistírny. A ani krmení s obyčejnou lžící nemusí být zrovna jednoduché. S tímto problémem si však hravě poradí svatební bryndák pro novomanžele.

Svatební bryndák vás nejen perfektně ochrání, ale navíc vám zůstane jako krásná vzpomínka a památka na váš svatební den.

Mějte krásnou symbolickou památku. Nechte si ušít svatební bryndák se jmény!

Takový svatební bryndák vás nejen perfektně ochrání, ale navíc vám zůstane jako krásná vzpomínka a památka na váš svatební den. Nechte si proto ušít originální svatební bryndák pro novomanžele s vašimi jmény. Kromě jména můžete zvolit i nějaký hezký citát, který by vás a vaše společné soužití nějak symbolizoval. Fantazii se meze nekladou, zvolit můžete něco opravdu originálního.

Zdroj obrázku: bib4brides.com

Sdílejte článek s přáteli


Svatební bryndák – podpořte tradici, ale zůstaňte čistí!
Ohodnoťte článek

2017-10-03T06:53:52+00:00

Leave A Comment

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům