Svatební obřad na zámku umocní zážitek z celé svatby

Svatba je naprosto jedinečný den ve vašem životě, který si budete pamatovat navždy. Přestože v dnešní době počet svatebních obřadů pomalu klesá, stále se jedná o zpečetění vztahu dvou lidí a jejich lásky. Nenechte se proto ničím odradit, a znásobte tento zážitek svatbou v zámeckém prostředí. Z těchto míst na vás dýchne nenapodobitelná romantická atmosféra a historie. Vraťte se v čase a dopřejte si chvíli své slávy a pocitu jako při královských oslavách.

Svatba na zámku

Svatba na zámku

Obřad ve velkých sálech nebo na nádvoří

Pokud se rozhodnete pro svatbu na zámku, můžete vybírat z několika možností, kde se bude samotný obřad odehrávat.

Je jen na vás, zdali si zvolíte přírodu a venkovní nádvoří, rytířský sál či další tajemné komnaty, které zámek nabízí. Některé zámky k obřadům poskytují i své kapely.

Hudebníci vám celý den zpříjemní klasickou hudbou, která by ve váš velký den rozhodně neměla chybět.

Svatební noc strávíte v lóži, kde dříve spávali princové, princezny, králové i královny.

Zámecká hostina či ubytování v komnatách

Co by to bylo ovšem za svatbu bez náležitého pohoštění? Pronajmout si můžete jídelní síně, kde bude pro vás, vaši rodinu a přátele připravena velkolepá svatební hostina. Vybírat můžete z několika chodů, které skvěle uspokojí váš žaludek.

Navíc lze často přiobjednat i večerní párty s grilováním. Pokud budete chtít celý tento slavnostní den zakončit obzvlášť výjimečně, pronajměte si zámecké komnaty k přespání. Svatební noc tak strávíte v lóži, kde dříve spávali princové, princezny, králové i královny.

Koňské spřežení

Koňské spřežení, autor: Martin Pettitt

Šermíři, kočár s koňským spřežením a mnoho dalšího

Co dalšího můžete od svatby na zámku očekávat?

Máte na výběr z opravdu bohatého doprovodného programu, mezi který patří například vystoupení šermířů či doprovod vojenské gardy.

Samozřejmě je zde i možnost příjezdu nevěsty v kočáře s koňským povozem, limuzínou, a někde dokonce i přílet helikoptérou! Udělejte si tento váš velký den podle svých představ a zvolte svatbu na zámku.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Pošlete odkaz na článek přátelům