Svatební obřad na zámku umocní zážitek z celé svatby

Svatba je naprosto jedinečný den ve vašem životě, který si budete pamatovat navždy. Přestože v dnešní době počet svatebních obřadů pomalu klesá, stále se jedná o zpečetění vztahu dvou lidí a jejich lásky.

Nenechte se proto ničím odradit, a znásobte tento zážitek svatbou v zámeckém prostředí. Z těchto míst na vás dýchne nenapodobitelná romantická atmosféra a historie. Vraťte se v čase a dopřejte si chvíli své slávy a pocitu jako při královských oslavách.

Svatba na zámku

Svatba na zámku

Obřad ve velkých sálech nebo na nádvoří

Pokud se rozhodnete pro svatbu na zámku, můžete vybírat z několika možností, kde se bude samotný obřad odehrávat.

Je jen na vás, zdali si zvolíte přírodu a venkovní nádvoří, rytířský sál či další tajemné komnaty, které zámek nabízí. Některé zámky poskytují ke svatebním obřadům také své kapely.

Hudebníci vám celý den zpříjemní klasickou hudbou, která by ve váš velký den rozhodně neměla chybět.

Svatební noc strávíte v lóži, kde dříve spávali princové, princezny, králové i královny.

Zámecká hostina či ubytování v komnatách

Co by to bylo ovšem za svatbu bez náležitého pohoštění? Pronajmout si můžete jídelní síně, kde bude pro vás, vaši rodinu a přátele připravena velkolepá svatební hostina. Vybírat můžete z několika chodů, které skvěle uspokojí váš žaludek.

Navíc lze často přiobjednat i večerní párty s grilováním. Pokud budete chtít celý tento slavnostní den zakončit obzvlášť výjimečně, pronajměte si zámecké komnaty k přespání. Svatební noc tak strávíte v lóži, kde dříve spávali princové, princezny, králové i královny.

Koňské spřežení

Koňské spřežení, autor: Martin Pettitt

Šermíři, kočár s koňským spřežením a mnoho dalšího

Co dalšího můžete od svatby na zámku očekávat?

Máte na výběr z opravdu bohatého doprovodného programu, mezi který patří například vystoupení šermířů či doprovod vojenské gardy.

Samozřejmě je zde i možnost příjezdu nevěsty v kočáře s koňským povozem, limuzínou, a někde dokonce i přílet helikoptérou! Udělejte si tento váš velký den podle svých představ a zvolte svatbu na zámku.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend