Svatební obřad na zámku umocní zážitek z celé svatby
Svatba je naprosto jedinečný den ve vašem životě, který si budete pamatovat navždy. Přestože v dnešní době počet svatebních obřadů pomalu klesá, stále se jedná o zpečetění vztahu dvou lidí a jejich lásky.
Nenechte se proto ničím odradit, a znásobte tento zážitek svatbou v zámeckém prostředí. Z těchto míst na vás dýchne nenapodobitelná romantická atmosféra a historie. Vraťte se v čase a dopřejte si chvíli své slávy a pocitu jako při královských oslavách.

Svatba na zámku
Obřad ve velkých sálech nebo na nádvoří
Pokud se rozhodnete pro svatbu na zámku, můžete vybírat z několika možností, kde se bude samotný obřad odehrávat.
Je jen na vás, zdali si zvolíte přírodu a venkovní nádvoří, rytířský sál či další tajemné komnaty, které zámek nabízí. Některé zámky poskytují ke svatebním obřadům také své kapely.
Hudebníci vám celý den zpříjemní klasickou hudbou, která by ve váš velký den rozhodně neměla chybět.
Svatební noc strávíte v lóži, kde dříve spávali princové, princezny, králové i královny.
Zámecká hostina či ubytování v komnatách
Co by to bylo ovšem za svatbu bez náležitého pohoštění? Pronajmout si můžete jídelní síně, kde bude pro vás, vaši rodinu a přátele připravena velkolepá svatební hostina. Vybírat můžete z několika chodů, které skvěle uspokojí váš žaludek.
Navíc lze často přiobjednat i večerní párty s grilováním. Pokud budete chtít celý tento slavnostní den zakončit obzvlášť výjimečně, pronajměte si zámecké komnaty k přespání. Svatební noc tak strávíte v lóži, kde dříve spávali princové, princezny, králové i královny.

Koňské spřežení, autor: Martin Pettitt
Šermíři, kočár s koňským spřežením a mnoho dalšího
Co dalšího můžete od svatby na zámku očekávat?
Máte na výběr z opravdu bohatého doprovodného programu, mezi který patří například vystoupení šermířů či doprovod vojenské gardy.
Samozřejmě je zde i možnost příjezdu nevěsty v kočáře s koňským povozem, limuzínou, a někde dokonce i přílet helikoptérou! Udělejte si tento váš velký den podle svých představ a zvolte svatbu na zámku.
Komentáře (0)