Svatební šperky – vyplatí se investovat?

Pro každou nevěstu je svatba nezapomenutelným zážitkem. Proto na ní chce vypadat co nejlépe a okouzlit nejen ženicha, ale také všechny hosty. Výběr svatebních šatů, svatebního účesu podle tvaru obličeje nebo make-upu zabere mnoho času a je potřeba vše domyslet do nejmenšího detailu. Nesmíte ale také zapomínat na svatební šperky, které mohou být tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Svatební bižuterie

Svatební bižuterie

Památka na celý život

Jste milovnice šperků? Pak možná uděláte dobře, když se nad svatebními doplňky skutečně zamyslíte.

Můžete si přeci vybrat takové, které půjdou jednoduše sladit například i s plesovým oblečením. Toto je možná vaše poslední svatba, ale jistě ne vaše poslední společenská událost.

Volte proto raději jednobarevné, jednodušší šperky. Neberte ohled na aktuální módní trendy a raději sáhněte po nestárnoucí klasice. Ideální jsou průhledné kameny, které se hodí absolutně ke všemu. Nemusí to být nutně diamanty. I obyčejný zirkon působí nádherným a třpytivým dojmem.

Bižuterie také nezklame

Máte do již příliš mnoho šperků a nemůžete si z nich žádný vybrat. Zbytečně neutrácejte za další drahé kousky a raději sáhněte po bižuterii. Díky nízké ceně budete mít možnost vybírat ze všech barev a velikostí. Jste typ pro zlaté šperky? Proč ne? Zlatá bižuterie působí velmi věrohodně a zakoupíte jí za zlomek ceny zlata.

Výhodou je také to, že pokud se vám šperk už nebude nikdy v životě k ničemu hodit, nic se neděje. Bižuterii můžete předat dál nebo v případě zčernání povrchu jí bez výčitek vyhodit do koše.

Minimalistický přístup

Nejste fanynka blyštivých ozdob? Zvolte minimalistický vzhled. Nemusíte se vůbec obávat. Prstýnek přeci dostanete u oltáře a pro ucelený vzhled vám postačí pouze jednoduché náušnice. Ty jsou ovšem nutností. Prázdné ušní dírky přeci jenom nevypadají nejlépe.

Ať už se řídíte heslem, že v jednoduchosti je krása nebo vyznáváte pravý opak, nezapomínejte na to, že svatba, je přesně ta událost, kdy na sobě žena nemá šetřit.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend