Svítící písmena na svatbu

Svatební dekorace a doplňky patří k nezbytným prvkům svatebního dne.

Právě dobře zvolená a vkusně sladěná výzdoba dokáže utvořit tu správnou slavnostní atmosféru, umně vyjádří styl, do kterého je samotná svatba sladěná a umocní kouzlo tohoto výjimečného dne.

Svítící písmena na svatbu

Svítící písmena na svatbu jako krásná svatební dekorace, zdroj fotografie {S láskou Michaela}

Dekorativní svítící písmena jsou originální výzdobou

Světelná písmena se stávají hitem posledních let. Setkat se s nimi můžeme především na akcích slavnostního charakteru, narozeninových večírcích a různých oslavách, ale také na svatbách. Není divu, že tato LED písmena zažívají doslova boom. Tyto moderní dekorace totiž dokonale vyplní prostor, svým poutavým vzhledem přitáhnout pozornost všech přítomných hostů, výborně doladí celkovou atmosféru.

Samotné akci dokážou vdechnout ještě větší půvab, vyjímat se budou například v těsné blízkosti tanečního parketu, ale hodí se rovněž do venkovních prostor – lze je využít při svatbách konaných v zahradách i ve volné přírodě (existují i taková, která jsou na baterie, a není tedy zapotřebí napájení ze sítě).

Svítící písmena na svatbu

Hitem poslední doby jsou zejména iniciály novomanžeků

A samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit, že tato svítící písmena či nápisy jsou skvělou kulisou při slavnostním focením, zejména pak ve fotokoutku. Svítící efekt pochopitelně nejvíce vynikne v podvečer a v nočních hodinách.

Velice zajímavě vypadají například fotografie, kde jsou písmena šikovně umístěny poblíž vodní plochy (jezírka, rybníku apod.) a je tak možné zachytit i jejich třpytivý odraz od vodní hladiny.

Světelná písmena a nápisy vypadají skvěle nejen na fotkách

Jak vlastně tato moderní dekorace vypadá? Na výběr je z různých velikostí, můžou být dokonce i „obří“ a dosahovat výšky dospělého člověka. Také vzhled písmen může mít variabilní s odlišným fontem a provedením. Velice žádaná jsou především písmena představující iniciály zamilovaného páru.

Z písmen si můžete nechat sestavit také celá jména a různé nápisy. Z těch nejpopulárnějších jsou to pochopitelně různé nápisy vztahující se k lásce, kdy jasně vede slovo „LOVE“.

Kromě vlastních písmen jsou k dispozici také různé tvary, kdy opět vede motiv, který je symbolem vzájemné lásky – srdce.

Charakter použitých LED žárovek umožňuje měnit barevnost, často lze zvolit z poměrně velkého množství barevných odstínů, což skýtá možnost tuto dekoraci příjemně sladit s ostatní svatební výzdobou.

Tento produkt již v současnosti nabízí více společností, které umožňují jak vícedenní pronájem písmen, tak jejich nákup. V případě druhé varianty si můžete tato písmena ponechat jako originální bytovou dekoraci, která vám bude připomínat váš svatební den.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.