Velikonoční svatba

Přemýšlela jste někdy nad velikonoční svatbou? Může se to zdát nevšední, ale mnoho párů využívá právě velikonoční svátky k uspořádání jejich velkého dne. Je pro to hned několik pádných důvodů. Většina lidí jaro miluje a představa jarní svatby plné květin omámí snad každou z nás.

Velikonoční svatba

Velikonoční svatba

Díky státnímu svátku na Velikonoční pondělí můžete počítat s prodlouženým víkendem. Většina členů rodiny si jistě najde ráda čas. Nikdo si tak nebude muset brát dovolenou. Jsou tu ale i další zajímavé možnosti, které vám velikonoční svatba přinese.

Levná květinová výzdoba

Svatba na jaře a zvláště pak ve velikonočním období má tu výhodu, že celý svět je právě v rozkvětu. Nemusíte tedy investovat horentní částky za dovezené květiny. Stačí se jen domluvit s místním či rodinným zahrádkářem a za zlomek peněz pořídit nádhernou výzdobu.

V tomto období zrovna kvetou tulipánky, které jsou velmi moderní a ve váze vypadají úchvatně. To samé platí o narcisech a dalších jarních květinách.

Nevíte, kde sehnat kontakt na místního pěstitele květin? Zajděte si brzy ráno na městský trh, kde určitě narazíte na toho pravého.

Kraslice pro ozvláštnění stolu

Kraslice mohou posloužit jako velmi efektivní dekorace. Zavěšená barevná vajíčka na mašlích vykouzlí příjemnou jarní atmosféru. Pro výzdobu můžete kromě květin použít také větvičky, na které právě mašle s vejci navěsíte.

Chcete připravit pro vaše hosty něco mimořádného? Sami nebo s pomocí přátel vyrobte kraslice, které jim před odchodem rozdáte. Napište na ně například své monogramy nebo datum svatby. Budou pro ně milou vzpomínkou na vaši významnou událost.

Cenově přijatelná slavnostní tabule

Velikonoční hodování je tradice. Tak proč se jí nedržet? Všichni ho mají rádi a všichni s ním budou také počítat.

Proto se nemusíte bát, že někoho z hostů zklamete. Připravte několik druhů nádivek, upečte voňavou pečeni a menu zakončete beránkem, mazancem nebo jidášky. Vše je velmi levné a zároveň výborné.

Velikonoce sebou přinášejí dobrou náladu a rodinnou pohodu. Tak proč si jí trochu nepřivlastnit na vlastní svatbu, o které se bude vyprávět ještě pár let.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend