Zařiďte si svatbu v jedinečném vintage stylu

Každá nevěsta touží po jedinečné a nenahraditelné svatbě, překrásných fotkách, dokonalých šatech a ojedinělé atmosféře plné přátel, smíchu, rodiny a spokojenosti. Nechcete-li ale tradiční svatbu v červených tónech nebo chystáte svatbu na venkově či horách, vybrali jsme pro vás originální a neobvyklé dekorace ve vintage stylu, kterými budete okouzleni!

Svatební kytice ve vintage stylu

Svatební kytice ve vintage stylu

Začněte u dortu

Hledáte postavičky na dort, které přesně vyjádří, co cítíte? Našli jsme pro vás romantické postavičky na svatební dort, které nejsou kýčovité, ani je neuvidíte na jiné svatbě. Poohlédněte se po něčem jiném, z čeho bude poznat, že vaše svatba je dokonalá, nedostižná a originální.

Proč by přízdoba nevěsty a ženicha měla jenom stát? Jedinečný dort doladí dortové figurky Willow Tree v objetí, romantickém políbení či při tanci. Na svatbě nesmí chybět ani poslové ochrany a štěstí, andělé, kteří vás budou hlídat po zbytek života. Nezapomeňte proto ani na láskyplné anděly a figury Willow Tree, které jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost. Vhodné jako dárek pro ženicha a nevěstu, ať už si vyberete elegantní gesto skloněné hlavy, natočení těla nebo vzpínání rukou k nebi, potěšíte tím každé novomanžele.

Drobné dekorace na svatební stůl

Na stole nesmí chybět vonné svíčky, které oceníte hlavně večer. Vaše svatební hostina získá intimní nádech a provoní stůl. Jak se vám líbí představa, že sedíte se svou polovičkou po náročných přípravách a sladkém „ano“ u stolu se skleničkou vína, která se odráží ve svitu svíček? Příjemnou a romantickou atmosféru můžete svíčkami doladit i doma. Darujte třeba rozmanité dekorace a ozdoby, které potěší nejen nevěstu či ženicha, ale jsou také pěkným dárkem pro rodiče a přátelé.

Ke svatební zábavě patří neodmyslitelně i čtení vtipných přáníček.

Využijte letních slev a pořiďte novomanželům hezkou ozdobu a dekoraci – líbit by se vám mohlo třeba originální přání, žertovné tabule v retro stylu či voňavé pytlíčky plné zdravých bylinek na stůl i do skříně.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend