Klenotnictví Eppi e-shop: recenze a zkušenosti

Pod názvem Eppi se ukrývá online klenotnictví, jehož vznik se datuje k roku 2011. Dd roku 2013 působí také na slovenském trhu. Nabízí velmi pestrý sortiment šperků z drahých kovů s diamanty a jinými drahokamy.

Nakupování je možné uskutečnit skrze webové stránky Eppi.cz, šperky „naživo“ je pak možné shlédnout v showroomu v Praze, kde se také nachází samotné sídlo společnosti.

Společnost uvádí, že klade důraz zejména „na kvalitu, transparentnost, osobní kontakt se zákazníkem a vysoký standard zákaznických služeb“.

Logo Eppi.cz


botahý sortiment
možnost tvorby šperku na míru
rytiny, dárkové balení a doprava zdarma
doživotní servis šperků zdarma

Nabídka šperků

Nabídka klenotnictví Eppi je velice bohatá a zahrnuje všechny běžné i méně běžné druhy šperků, v online obchodě jsou k dispozici i manžetové knoflíčky a kravatové spony. Zákazníci si mohou vybrat z pestré palety náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů včetně zásnubních a snubních.

Tyto klenoty jsou vyhotoveny z drahých kovů (převládá 14ti a 18ti karátové žluté, bílé a růžové zlato, palladium, platina a stříbro). Mnohé šperky jsou zdobeny drahými kameny včetně diamantů (společnost nabízí rovněž nákup tzv. investičních diamantů).

Také nabídka zásnubních a snubních prstenů je široká a obsahuje bezpočet různých modelů. Zákazník si může vybrat mezi prsteny z různých druhů kovů, variantu bez kamene nebo s diamanty, případně jinými drahými kameny (smaragd, safír, rubín, perla aj.). K dispozici jsou také prsteny mnoha různých stylů (klasické, minimalistické, vintage, atypické a další).

Doplňkové služby zdarma

Sama společnost si podle svých slov zakládá na tom, že chce své zákazníky příjemně potěšit. Šperk bez ohledu na svou finanční hodnotu dorazí v dárkovém balení, přičemž poštovné je vždy zdarma.

Kromě toho obsahuje objednávka různé drobnosti určené jako pozornost zákazníkovi: čistící hadřík, dárkové balení, luxusní krabička, informace o šperku a návod na péči o něj, soutěžní stírací los, drobné překvapení navíc.

U snubních prstenů je samozřejmostí služba vyrytí základního textu (většinou se jedná o jméno partnera a datum svatby), opět bez poplatku.

Při nákupu klenotů s drahými kameny je součástí balení také certifikát pravosti.

Společnost Eppi na své výrobky poskytuje zdarma doživotní servis, který zahrnuje především úpravu velikosti, profesionální vyčištění a opravu drobných poškození.

Kromě této nabídky se klenotnictví věnuje také zakázkové výrobě šperků dle vlastních představ a přání zákazníků, má totiž vlastní zlatnickou dílnu.

Nabídka šperků Klenostnictví Eppi

Dodací lhůta a záruka

Dodací lhůta se liší podle typu produktu a podle toho, zda je či není zvolený šperk skladem. Jestliže je k dispozici, bývá odeslán do 24 hodin, často pak dorazí ve lhůtě do 2 pracovních dnů. Ostatní zboží nejčastěji doputuje k zákazníkovi v rozmezí 1 až 3 týdnů od uskutečnění objednávky.

U snubních prstenů je dodací lhůta maximálně do 1 měsíce, ale společnost je otevřená požadavku i urychlení výroby v případě, pokud prsteny potřebujete dříve.

Na všechny šperky se vztahuje celoživotní záruka, a to speciálně na výrobní vady. V případě, že závadu nebude technicky možné odstranit, budou zákazníkovi vráceny zpět peníze. Zajímavostí je také záruka na vrácení peněz za boží, tak je poskytována do 60 dní od nákupu.

Subjektivní hodnocení

Společnost prosazuje proaktivní přístup ke svým zákazníkům, a to je znát také přímo z webových stránek. Hlavní menu nabízí tyto základní kategorie: Šperky, Diamanty, Zásnubní prsteny, Snubní prsteny, Nápověda, O nás. Všechny z nich pak obsahují velké množství dalších podkategorií, které usnadňují orientaci.

Zásnubní prsteny jsou rozčleněny podle toho, zda jsou s diamanty nebo jiným drahým kamenem, ze zlata nebo platiny, rovněž je možnost volby cenové hladiny.

Svatební prsteny jsou rozděleny na klasické zlaté, zlaté s diamanty, eternity, atypické, minimalistické, vintage a z kombinovaného zlata.

Po rozkliknutí vybraných prstenů se zobrazí celá řada dalších informací, jejíž výčet by vydal na samostatný článek. Potěšující je jistě fakt, že součástí je množství kvalitních fotografií, a to včetně vyobrazení prstenu navléknutého přímo na prstě, což usnadňuje lepší představu o jeho vzhledu a velikosti.

Nechybí detailní popis klenotu včetně podrobných údajů o drahém kamenu. Na stránce se lze dočíst také dodací lhůtu u konkrétního kusu a je zde i seznam toho, co vše je součástí balení. Dočíst se můžete rovněž recenze zákazníků převzaté ze stránek Heureka.cz.

Při výběru prstenu si může zákazník vybrat požadovaný materiál, šířku, velikost, gravírování a individuální úpravu daného modelu. Dá se zakoupit pouze dámský nebo pánský prsten. U všech variant se zobrazuje údaj o koncové ceně.

Shrnutí výhod a nevýhod nákupu v tomto e-shopu

Výhody nákupu

  • doživotní záruka zdarma
  • bohatý sortiment šperků
  • ZDARMA: dárkové balení, doprava, servis (úprava velikosti, vyčištění, oprava drobných poškození), řada drobných pozorností (návod ke klenotu, slevové kupóny, čistící hadřík aj.), certifikát pravosti kamenů
  • možnost vyhotovení šperku (prstenu) zcela dle vlastních představ
  • každý šperk je velmi podrobně popsán a doplněn množstvím fotografií

Nevýhody nákupu

  • chybí síť kamenných poboček
  • objednaný šperk je možné osobně vyzvednout v showroomu v Praze, ale jen po předchozí domluvě

Máte vlastní zkušenost s e-shopem Eppi.cz? Podělte se prosím s ostatními o své hodnocení či recenzi v komentářích.

Komentáře (4)

Vendula_F napsal:

Na Eppi jsem narazila na instagramu. Propagovala je Kristýnka #zanormalniholky. Od té doby jsem věrná zákaznice! Mám od nich krásné náušnice s opálem a náhrdelník s gravírem. Vždy jsem byla spokojená s komunikací a hlavně kvalitou šperku. Krásné balení a dáreček k nákupu jsou pak už jen třešnička na dortu. S čistým srdcem doporučuji. V Eppi to fakt umí 🙂.

Karol K. napsal:

Ach! Eppi je naše srdcovka ! <3 Manžel u nich kupoval zásnubní prsten. Netrefil velikost, tak jsme poslali na zmenšení a všechno proběhlo v pořádku a profesionálně. Poté byly snubní prsteny od nich už samozřejmost. Všichni jsou strašně ochotní a díky skvělé komunikaci víte, v jaké fázi prstýnky aktuálně jsou. Velká spokojenost, doporučuji všema deseti!

Marek z Eppi napsal:

Dobrý den,
velmi nás vzniklá situace mrzí a udělali jsme vše pro co nejrychlejší nápravu. Přišli jsme na to, kde nastala chyba, a následně zpřísnili kontroly šperků daných na opravu. Podobná chyba již nenastane.
Jako omluvu jsme Vám dali slevu 15 % na objednávku. Tentokrát Vaši důvěru určitě nezklameme.
Za tým Eppi,
Marek

Anonym napsal:

Když si šperk kupujete tak se setkáte s obrovskou vstřícností, ale pokud se snažíte využít služeb slíbeného servisu je to mizerné. Kromě toho tam dělají opravdový „šmudlové“, kteří při požadavku zvětšit průměr na prstýnku s diamantem z neznámého důvodu diamant vydali a prsten předali bez něj. V této cenové kategorii bych toto jednání označil za amatérskou práci. Na závěr zbývá napsat že ze své zkušenosti doopravdy nedoporučuji.

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend