Svatební obuv pro nevěstu – vyberte si tu nejlepší!

Váš velký den se blíží, máte odeslány pozvánky, místo konání je naplánováno, menu je připraveno, kytky objednány a máte vybrány i svatební šaty snů. Všechno je zkrátka tip top, až na jednu věc – nemáte stále vybrány svatební boty.

Lesklé krémové boty na podpatku

Zvolíte pro svou svatbu boty na podpatku?

Výběr správné obuvi pro svatební den může být docela tvrdý oříšek. Přáním každé nevěsty je, aby boty byly ohromující, líbily se nastávajícímu manželovi, hosté nad tou parádou ztratili dech a přitom aby byly pohodlné a dalo se v nich vydržet celý den.

Nikdy neproběhla žádná soutěž o nejlepší svatební obuv a každá nevěsta je jiná. Zatímco jedna dá přednost lodičkám na vysokých elegantních jehlách, druhá zvolí tenisky nebo baleríny. Nevěsta se musí sama rozhodnout, který druh obuvi je pro ni vhodný.

Prvním krokem, jak vybrat vhodnou svatební obuv, je výběr padnoucích svatebních šatů. Je tedy důležité vybrat nejdříve šaty a k nim poté vybrat i vhodnou obuv podle stylu. Pokud je to jen trochu možné, vezměte si šaty sebou na zkoušku a výběr obuvi.

Komfort jako priorita

Samozřejmě, že styl a vzhled dámské svatební obuvi je důležitý, ale prioritní by měl být komfort. Pokud se vám jedny boty líbí, ale necítíte se v nich pohodlně, dejte přednost těm, které vás učarovaly méně, ale skvěle vám padnou a sedí, jako vyrobené na míru.

Zlaté svatební boty na vysokém podpatku

Vysoké boty na podpatku – jste na ně zvyklá?

Buďte kreativní

Obuv, kterou si vyberte, a bude vám vyhovovat, nemusí být v bílé barvě. Boty mohou být barevně sladěny s kytkou či dalšími barvami, které budete mít na sobě. Náušničky, oční stíny, lak na nehty. Nehledě na to, že s obuví se dá doslova čarovat a můžete ji jakkoliv ozdobit. Stužkou, kytkou, řetízkem, malbou, kamínky apod.

Nekupujte online

Nakupování online je velmi populární, seženete tak i poměrně levné a pěkné svatební boty pro nevěstu, nicméně můžete zaplatit vlastním zdravím. To určitě nechcete. Mít nohy do krve odřené a jeden velký puchýř. Místo tanečku pak budete sedět a bát se udělat jediný krok.

Boty rozchoďte

Nové boty si doma hezky rozchoďte. Nedávejte je do krabice s tím, že si je obujete až ve váš velký den. Díky tomu se právě v tento velký den budete cítit více svá. Boty již budou přizpůsobené vaší noze a poskytnou větší komfort a vám i jistotu kroku, když si v nich nacvičíte chůzi.

Venku nebo uvnitř?

Obuv nevybírejte pouze s ohledem na roční období, ale také podle toho, zda se bude svatba konat venku nebo uvnitř. Kde se hodláte fotit? U řeky, na louce nebo v ateliéru? Venkovské obřady vyžadují zcela rozdílnou obuv než svatby konané někde v zámečku apod. Cupitat v jehlách a zapichovat se podpatkem do hlíny, by nemuselo být to, po čem toužíte.

Náhradní obuv

Toužíte-li se vdát jako princezna, pak si samozřejmě nazujte krásné lodičky na elegantním štíhlém podpatku, ale nezapomeňte si pořídit ještě i další pár obuvi. Ulevíte tím nohám a navíc obuv přizpůsobíte prostředí a terénu.

Připraveným štěstí přeje

K rozkošné obuvi si pořiďte pro všechny jistoty ještě i gelové vložky, které zvýší komfort. Jsou nenápadné, měkoučké, takže vaše nožka nebude tolik trpět.

A co vy, jakou obuv jste si vybrala pro svoji svatbu?

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Pošlete odkaz na článek přátelům